27725 (JuBMbZyWW6P) offers.content.actualized15. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

3+kk dvě koupelny k nastěhování

Ukázať na mape

245,000 € 3267 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
75 m²
offers.content.info
Jižní Kypr 30km od letiště Larnaca. Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera ? U nás jste na správném místě. Poradíme jak získat zpět DPH a ušetřit 19% z ceny nemovitosti.

Jste městský člověk? Hledáte vysněný byt v krásné lokalitě, která má vše v blízkosti? Pokud ano, mohl by vás zajímat náš nový bytový projekt v oblasti Paralimni na Kypru.

Paralimni je okouzlující město s bohatou historií a kulturou, obklopené nádhernými plážemi a přírodními krásami. Náš projekt nabízí prostorné a moderní apartmány s 1 a 2 ložnicemi, s vysoce kvalitními povrchovými úpravami a materiály.

V tomto projektů máme k dispozici poslední Penthouse s velkou střešní terasou a výhledem na moře. Projekt je již předány! Jedná se o posledni apartmán, který brzy bude pryč!

Každý byt má prostornou dispozici s velkým krytým balkonem - některé z nich mají volitelnou střešní zahradu - včetně krytého parkování a další komory. Můžete si vybrat z různých rozvržení a velikostí, v závislosti na vašich potřebách a preferencích. Ať už v něm chcete bydlet natrvalo, nebo jej využívat jako rekreační dům, užijete si pohodlí a pocit euforie.

Využijte atraktivní ceny a flexibilní platební plány, které nabízíme. Nenechte si ujít příležitost vlastnit kousek ráje na vašem oblíbeném místě, ve městě Paralimni.

Dnes Kypr, se svou evropskou kulturou a civilizací sahající až do starověku, nabízí mnohem více než jen celoroční slunečné počasí, lákavé pláže, vinice, historická místa a rodinně orientovanou kulturu otevřených a komunikativních obyvatel.

Kombinace mírného klimatu, širokého využití angličtiny a dalších světových jazyků, nízké kriminality, nízkých životních nákladů a daňových výhod činí z ostrova nejatraktivnější destinaci pro život i podnikání.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti.
ID nabídky 27725
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
75 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Tsvetomir Zlatkovski

Mojenemovitostumore.cz

+4206089... show_number

Nemovitosti u more

Bubenská 122 • 17000, Praha
offers.all_agency_offers

245,000 € 3267 €/m²

offers.detail.seller_contact

Tsvetomir Zlatkovski

Mojenemovitostumore.cz

+4206089... show_number