978950 (JunXrTRi58-) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication07. 03. 2026

3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky plnej zelene

Karola Adlera
Bratislava-Dúbravka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

217,900 € 3070 €/m²

note_to_price: Vrátane provízie.
offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
70.97 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou zelene

POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Byt je v pôvodom stave, čo predstavuje ideálnu príležitosť zobrať rekonštrukciu do vlastných rúk a vytvoriť si domov presne podľa svojich predstáv.
Obývacia izba rozšírená o priestor lodžie - vďaka tomuto riešeniu byt získal extra štvorcové metre, ktoré môžete využiť ako presvetlený čitateľský kútik, pracovňu alebo miesto pre oddych
Výborná a logická dispozícia bytu, ktorá je vyhľadávaná práve kvôli rozumne usporiadanému vnútornému priestoru
Lokalita je plná zelene, pôsobí bezpečne, čo z nej robí ideálne miesto pre pokojný život.
Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcií
Vo vchode len 12 bytov

ROZLOHA BYTU
-predsieň / chodba : 9,24 m2
-samostatné WC : 0,95 m2
-kúpeľňa : 2,57 m2
-obývacia izba : 17,60 m2, rozšírená o zasklenú lodžiu (3,79 m2) = 21,39 m2
-izba/spálňa : 13,11 m2
-izba/detská : 12,42 m2
-kuchyňa : 8,87 m2
- pivnica : 2,42 m2
SPOLU : 70,97 m2

VYBAVENIE BYTU
- vymenené okná za plastové so žalúziami, plávajúca podlaha v obývačke, obývacia izba zväčšená o priestor lodžie (lodžia je osadená plastovými oknami), vymenené PVC podlahy v spálni a v detskej izbe, vstavaná skriňa v spálni, bezpečnostné vchodové dvere. Bytové jadro je murovanej z tehly.
- byt je situovaný na prvom poschodí bytového domu.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii:
Zateplený obvodový plášť, nová strecha, vymenené stúpacie rozvody vody, plynu a odpadu, nové výťahy, hydraulicky vyregulované ústredné kúrenie,
zrekonštruovaný vstup do domu, kľúč-čip na vstup, kamery pri vchode, plastové okná v spoločných priestoroch.
Dom bol daný do užívania v roku 1974.
Energetický certifikát budovy trieda B

LOKALITA
Tichá lokalita Dúbravky: Byt sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Dúbravky. Zabudnite na hluk hlavných ciest. Lokalita je plná zelene, pôsobí komunitne a bezpečne, čo z nej robí ideálne miesto pre pokojný život.
​Kompletná občianska vybavenosť: V pešej dostupnosti nájdete školy, škôlky, obchody aj zastávky MHD, pričom les a turistické chodníky máte doslova na skok.
Mestská časť Dúbravka je typická svojou blízkosťou prírody - Malé Karpaty a ponúka rozmanité športové vyžitie : cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

​Príďte sa presvedčiť o potenciáli tohto priestoru osobne.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
70.97 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
1974

Rok kolaudácie:
1974

Počet izieb / miestností:
3

Plocha lodžie:
3 m²

Cellar area:
2 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
B

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Zariadenie:
Nezariadené

Telekomunikácie:
Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Katarína Adamčíková

BYVO. Bratislava, s. r. o.

09022839... show_number

BYVO. Bratislava, s. r. o.

Šándorova 3199 • 82103, Bratislava
offers.all_agency_offers

217,900 € 3070 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Katarína Adamčíková

BYVO. Bratislava, s. r. o.

09022839... show_number