Real Invest NZ

Real Invest NZ

Gúgska 14/671 94002 Nové Zámky Slovensko
Sprostredkúvame predaj a prenájom nehnuteľností s dôrazom na profesionalitu, spoľahlivosť a osobný prístup.
Pomáhame klientom nájsť bývanie alebo investíciu presne podľa ich predstáv.
Zabezpečujeme kompletný právny servis – od prípravy zmlúv až po podanie návrhu na kataster.
Bezplatne vypracujeme ponuku financovania prostredníctvom úveru a spolupracujeme so všetkými bankami.
Našim cieľom je, aby bol celý proces kúpy alebo predaja pre vás jednoduchý, bezpečný a bez starostí.
S nami máte istotu, že vaša nehnuteľnosť je v dobrých rukách.
Prečo my? Pretože kombinujeme skúsenosti, individuálny prístup a férové jednanie.
offers.content.read.more

Real Invest NZ

Real Invest Nové Zámky

Gúgska 14 940 01 Nové Zámky Slovensko

39 agency.list.results agency.detail.offers

Novostavba v Andovciach na predaj - 4 izbová

reality Andovce

Rodinný dom | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu - moderný 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Andovce

dateOfPublished28.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Andovce

229,000 € 1780 €/m²

Novostavba v Andovciach na predaj

reality Andovce

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v Andovciach na pozemku o rozlohe 5

dateOfPublished03.12.2024 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Andovce

219,900 € 1981 €/m²

Priestranná 5 izbová novostavba s garážou v Nových Zámkoch

reality Nové Zámky

Rodinný dom | 134 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Ponúkame Vám na predaj priestrannú 5 izbovú novostavbu – moderný bungalov

dateOfPublished09.01.2026 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Nové Zámky

350,000 € 2612 €/m²

4 izbová novostavba v Nových Zámkoch

reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu Bungalov na 7,2 árovom pozemku v

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Nové Zámky

349,900 € 2916 €/m²

Ponúkame priestor na prízemí v širšom centre mesta/85 m2/

reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | 85 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 85 m2 na prízemí na frekventovanej ulici v širš

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenajom kancelárske priestory/60 m2/

reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | 60 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 60 m2 na 1.poschodí na frekventovanej ulici v š

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Dizajnový 3 izbový byt na prenájom

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Na prenájom moderný 3-izbový dizajnový byt, 65 m² – širšie centrum Ponúkame na prenájom štýlov

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novostavba v obci Štitáre len 6 lkm od Nitry

reality Štitáre

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový rodinný dom - Novostavbu v obci Štitáre len 6 km od Nit

dateOfPublished15.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Štitáre

225,000 € 2250 €/m²

Novostavba v radovej zástavbe v Nových Zámkoch - 5 izbová

reality Nové Zámky

Rodinný dom | 135 m²

Ponúkame na predaj posledný 5-izbový novopostavený radový rodinný dom v Nových Zámkoch. Celková

dateOfPublished21.11.2024 dateOfmodified18.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1288 €/m²

Apartmán na Miami Beach s výhľadom na Biscayne Bay - 3 izbovy lukratívny

reality USA

3 izbový byt | USA

Vychutnajte si úchvatný výhľad na záliv Biscayne Bay a panorámu mesta z tejto rohovej jednotky

dateOfPublished22.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj

849,000 € 10613 €/m²

Na predaj je moderný 2-izbový byt so záhradkou v novostavbe

reality Nové Zámky

2 izbový byt | 74 m²

Na predaj je moderný 2-izbový byt so záhradkou a 2 parkovacími miestami. Hľadáte bývanie, ktor

dateOfPublished07.01.2026 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

185,000 € 2500 €/m²

Trojizbový byt v novostavbe v nových zámkoch o výmere 95 m²

reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranny 3 izbový byt o výmere 95 m2 v širšom centre mesta Nové Zámky

dateOfPublished28.09.2025 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Info v RK

Na prenájom 3 izbový byt v širšom centre - zariadený

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt o výmere 75 m2 v širšom centre mesta Nové Zámky na 2 po

dateOfPublished24.03.2025 dateOfmodified23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Priestranný 3 izbový byt/95 m2/ v širšom centre mesta Nové Zámky

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 95 m²

dateOfPublished28.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Pekná chatka na predaj

reality Nové Zámky

Chata, drevenica, zrub | 20 m²

Na predaj: záhrada s chatkou v lokalite Tekvičné pole Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu s

dateOfPublished11.04.2025 dateOfmodified23.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

55,000 € 2750 €/m²

Novostavba bungalovu v Andovciach na 5 árovom pozemku

reality Andovce

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v blízkosti centra obce Andovce /12

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Andovce

219,900 € 2199 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 660 m2

reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ideálny na výstavbu rodinného domu alebo investičný projek

dateOfPublished02.12.2025 dateOfmodified23.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

101,000 € 153 €/m²

4 izbová novostavba s pozemkom 7,6árov v Nových Zámkoch - pred dokončením

reality Nové Zámky

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu na 7,6 árovom pozemku v súkromnej uli

dateOfPublished08.12.2024 dateOfmodified18.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 2726 €/m²

Novostavba rodinného domu v Andovciach

reality Andovce

Rodinný dom | 131 m²

dateOfPublished17.09.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Andovce

229,000 € 1748 €/m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach

reality Patince

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach – ideálny aj pre dvojgeneračné býva

dateOfPublished16.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Patince

95,000 € 528 €/m²

3 izbový byt na prenájom v širšom centre

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranny 3 izbový byt o výmere 95 m2 v širšom centre mesta Nové Zám

dateOfPublished15.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom veľký trojizbový byt v širšom centre 110 m²

reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 110 m²

Na prenájom veľký 3-izbový byt – Nové Zámky, širšie centrum 110 m2. Hľadáte priestranné a komf

dateOfPublished28.09.2025 dateOfmodified23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v Nových Zámkoch vo vyhľadávanej štvrti - 714 m2

reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 714 m²

Realinvest vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 7 árov (714 m²) v tichej súkromnej ul

dateOfPublished03.12.2025 dateOfmodified23.02.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

126,000 € 176 €/m²

Na prenájom veľký 2 izbový byt na G.Bethlena

reality Nové Zámky

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám do prenájmu veľmi pekný a priestranný 2 izbový byt, kompletne zariadený a preroben

dateOfPublished27.03.2026 dateOfmodified27.03.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²