Real Invest NZ

Real Invest NZ

Gúgska 14/671 94002 Nové Zámky Slovensko
Sprostredkúvame predaj a prenájom nehnuteľností s dôrazom na profesionalitu, spoľahlivosť a osobný prístup.
Pomáhame klientom nájsť bývanie alebo investíciu presne podľa ich predstáv.
Zabezpečujeme kompletný právny servis – od prípravy zmlúv až po podanie návrhu na kataster.
Bezplatne vypracujeme ponuku financovania prostredníctvom úveru a spolupracujeme so všetkými bankami.
Našim cieľom je, aby bol celý proces kúpy alebo predaja pre vás jednoduchý, bezpečný a bez starostí.
S nami máte istotu, že vaša nehnuteľnosť je v dobrých rukách.
Prečo my? Pretože kombinujeme skúsenosti, individuálny prístup a férové jednanie.
offers.content.read.more

Real Invest NZ

Real Invest Nové Zámky

Gúgska 14 940 01 Nové Zámky Slovensko

39 agency.list.results agency.detail.offers

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach

reality Patince

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach – ideálny aj pre dvojgeneračné býva

dateOfPublished16.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Patince

95,000 € 528 €/m²

3 izbový dizajnový byt v blízkosti centra mesta Nové Zámky

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Predáme moderný dizajnový 3-izbový byt pripravený uspokojiť aj náročnejšie predstavy o bývaní.

dateOfPublished07.01.2026 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

157,900 € 2429 €/m²

Obchodné priestory v širšom centre mesta na prenájom

reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | 55 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 55 m2 na prízemí na frekventovanej ulici v širš

dateOfPublished21.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Priestranný 5 izbový rodinný dom v Galante vo vyhľadávanej štvrti

reality Galanta

Rodinný dom | 230 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante – časť Hody Na predaj ponúkame samostatne stojaci prí

dateOfPublished17.01.2026 dateOfmodified08.04.2026
Domy na predaj Galanta

278,000 € 1209 €/m²

Nový zariadený 2 izbový byt v Soho Residence

reality Nové Zámky

2 izbový byt | characteristic.no_street | 67 m²

Ponúkame vám úplne nový, kompletne zariadený 2-izbový byt (67 m²) v novostavbe Soho Residence v

dateOfPublished07.01.2026 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

218,000 € 3254 €/m²

Novostavba pred dokončením v Nových Zámkoch

reality Nové Zámky

Rodinný dom | Gúgska | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu na 7,6 árovom pozemku v súkromnej uli

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Nové Zámky

339,900 € 2956 €/m²

Novostavba na predaj v obci Cabaj

reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | characteristic.no_street | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový rodinný dom - Novostavbu v obci Cabaj len 7 km od Nitry

dateOfPublished15.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

185,000 € 1850 €/m²

Na predaj veľký trojizbový byt v širšom centre mesta nové zámky

reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranny 3 izbový byt o výmere 90 m2 v širšom centre mesta Nové Zámky

dateOfPublished28.09.2025 dateOfmodified23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Info v RK

Na prenájom nový 3 izbový byt/95 m2/ v centre

reality Nové Zámky

3 izbový byt | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranny 3 izbový byt o výmere 95 m2 v širšom centre mesta Nové Zám

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2 izbový byt na sídlisku JUH

reality Nové Zámky

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám do prenájmu priestranný 2 izbový byt, kompletne zariadený a prerobený na sídlisku

dateOfPublished09.01.2026 dateOfmodified23.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária v centre mesta/30 m2/

reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 30m2 na 1 poschodí na frekventovanej ulici v

dateOfPublished20.10.2025 dateOfmodified23.02.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

220 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na predaj v novostavbe - 80 m2.

reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | 80 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v novostavbe na prízemí neďaleko centra mesta Nové Zámky.

dateOfPublished21.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

185,000 € 2313 €/m²

Novostavba na kľúč s garážou v Andovciach

reality Andovce

Rodinný dom | Pod kalváriou | 128 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária Realinvest ponúka na predaj modernú novostavbu rodinn

dateOfPublished24.01.2026 dateOfmodified23.02.2026
Domy na predaj Andovce

299,000 € 2336 €/m²

Stavebný pozemok v Cabaji o výmere 600 m2

reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 600 m2 v zastavanej časti obce CABAJ, 7 km od mest

dateOfPublished21.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

115 €/m2 115 €/m2

Na prenájom kancelária v širšom centre mesta - 40 m2

reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | 40 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 40 m2 na prvom poschodí s výťahom v širšom c

dateOfPublished21.11.2024 dateOfmodified23.02.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

280 €/mesiac 7 €/mesiac/m²