PODOBY, s.r.o.

PODOBY, s.r.o.

Zadunajská cesta 12 85101 Slovensko
Realitná kancelária PODOBY s.r.o. je na realitnom trhu od roku 2004.
Poskytujeme:
- sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti
- sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti
- poradenstvo v oblasti realít
- vypracovanie zmlúv
- správu nehnuteľností
- zabezpečujeme vypracovanie znaleckých posudkov

Sme malá rodinná firma a preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Zaručujeme mu spokojnosť a diskrétnosť. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.
Naša ponuka je rozmanitá a vieme vyhovieť každému zákazníkovi, nakoľko spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami tak dokážeme ponúknuť široké spektrum ponúk.
tešíme sa na budúcu spoluprácu
offers.content.read.more

PODOBY, s.r.o.

PODOBY, s.r.o.

Zadunajská cesta 85101 Bratislava-Petržalka Slovensko

10 agency.list.results agency.detail.offers

Beblavého ul. - prenájom 3 izbového bytu pod hradom

reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

Beblavého ul.- dáme do prenájmu 3 izbový byt v centre mesta pod hradom - byt pozostáva s obývac

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Jelačičova ul. - prenájom 3 izbového bytu

reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kováčska ul. - predaj 3 izbového bytu

reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5361 €/m²

prenájom parkovacieho miesta v novostavbe Galvaniho Dvory 2

reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Galvaniho | 13 m²

Galvániho ul. - dáme do prenájmu parkovacie miesto v podzemí novostavby Galvániho Dvory 2 cena

dateOfPublished23.11.2022 dateOfmodified07.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kubačova ul. - prenájom 3 izbového bytu

reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kubačova | 63 m²

Kubačova ul. - dáme do prenájmu 3 izbový byt po rekonštrukcii, čiastočne zariadený,63 m2, 4/4,

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

740 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Tomášikova ul. - prenájom vonkajšieho parkovacieho státia

reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 12.5 m²

Tomášikova ul. - prenájom vonkajšieho parkovacieho státia v novom projekte TOMACHIC. cena - 100

dateOfPublished26.09.2025 dateOfmodified20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Dunajská lužná - predaj pozemku

reality Dunajská Lužná

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lipová | 3,747 m²

predaj pozemku v obci Dunajská Lužná na Lipovej ulici, výmera pozemku je 3747 m2, rovinatý vhod

dateOfPublished03.02.2026 dateOfmodified07.04.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

1 € 0 €/m²

Mýto pod Ďumbierom - predaj pozemku

reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | characteristic.no_street | 732 m²

predáme slnečný pozemok v Mýte pod Ďumbierom. Obec sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tati

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified29.04.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

145,000 € 198 €/m²

Dobšinského ul. - rodinný dom s penziónom na predaj

reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | Dobšinského | 380 m²

Dobšinského ul. - rodinný dom s penziónom na predaj Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom v

dateOfPublished27.01.2025 dateOfmodified07.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Mlynarovičova - prenájom dvojgarzónky

reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Mlynarovičova | 44 m²

Mlynarovičova ul. - dáme do prenájmu dvojgarzónku v Petržalke, možnosť prenájmu iba na 1rok, by

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²