10 agency.list.results agency.detail.offers
Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 563 m²
Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla
56,000 € 99 €/m²
Rodinný dom | characteristic.no_street | 90 m²
Ponúkame Vám na predaj náš vzorový dom nachádzaajúci sa v novovybudovanej lokalite obce Dolný B
225,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²
Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv
350,000 € 3271 €/m²
Rodinný dom | characteristic.no_street | 82 m²
Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar
185,000 € 2256 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
Spoločnosť NUTUM Vám predstavuje exkluzívny projekt „NOVÝ MILOSLAVOV"! Ide o výstavbu 13 rodin
349,900 € 3210 €/m²
POSLEDNÉ stavebné pozemky v novej lokalite Dolný Bar! www.slnieckodolnybar.sk NUTUM – Exkluzív
56,000 € 99 €/m²
Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint
56,000 € 99 €/m²
Rodinný dom | characteristic.no_street | 82 m²
185,000 € 2256 €/m²
Rodinný dom | characteristic.no_street | 90 m²
Ponúkame ihneď k dispozícii krásny rodinný dom v Dolnom Bare v novovybudovanej lokalite v Dolno
225,000 € 2500 €/m²
4 izbový byt | characteristic.no_street | 90 m²
225,000 € 2500 €/m²
modals.realsoft_redirect.text