FINREAL

FINREAL

Rábska 829/3 94603 Kolárovo Slovensko

FINREAL

FINREAL s. r. o.

Vrbová 94603 Kolárovo Slovensko

FINREAL
Rábska 829/3 94603 Kolárovo

26 agency.list.results agency.detail.offers

Ponúkame NA PRENÁJOM 3 izbový byt v Zemianskej Olči.

reality Zemianska Olča

3 izbový byt | Kolárovská | 61.03 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM zrekonštruovaný 3 izbový byt o veľkos

dateOfPublished01.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na prenájom Zemianska Olča

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok B2 - 748m2 v Zemianskej Olči !

reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 748 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok B2 o rozlohe 748 m2 za

dateOfPublished15.04.2024 dateOfmodified18.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

36,652 € 49 €/m²

Ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt v Kolárove - REZERVOVANÉ !

reality Kolárovo

3 izbový byt | Brnenské námestie | 75 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt - pôvodný stav o rozlohe 7

dateOfPublished31.03.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

79,900 € 1065 €/m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ rodinný dom D3 v Zem. Olči!

reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 140 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu skolaudovaného dvojpodlažného rodinného domu D3

dateOfPublished14.04.2024 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B4 s garážou a pozemkom o ro

dateOfPublished05.03.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1685 €/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B6 s garážou a pozemkom o ro

dateOfPublished05.03.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1685 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v Kolárove - REZERVOVANÉ !

reality Kolárovo

Rodinný dom | Agátová | 93 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou v Kol

dateOfPublished25.01.2026 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

84,900 € 913 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom so zabudovaným podkrovím v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | Partizánska | 212 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom v tichej lokalite centr

dateOfPublished31.07.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

92,900 € 438 €/m²

Ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt v Komárne!

reality Komárno

2 izbový byt | Budovateľská | 57.92 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM 2 izbový kompletne zrekonštruovaný kl

dateOfPublished25.03.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na prenájom Komárno

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame NA PREDAJ rodinný dom+pozemok 1054 m2 v Kolárove - REZERVOVANÉ !!

reality Kolárovo

Rodinný dom | MIerová | 128 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ 3 izbový rodinný dom na 1054 m2 poz

dateOfPublished29.10.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

89,900 € 702 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v Kolárove - REZERVOVANÉ !

reality Kolárovo

3 izbový byt | Školská | 81.43 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka pre Vás NA PREDAJ 3 izbový klimatizovaný byt o ro

dateOfPublished23.10.2025 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

93,900 € 1153 €/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B7 s garážou a pozemkom o ro

dateOfPublished05.03.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

232,000 € 1720 €/m²

FINREAL s.r.o. ponúka NA PREDAJ rodinný dom D2 v Zem. Olči !

reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Bayerova záhrada | 140 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu skolaudovaného dvojpodlažného rodinného domu D2

dateOfPublished14.04.2024 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

NA PREDAJ - rodinný dom v Kolárove !

reality Kolárovo

Rodinný dom | Rábska | 91 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom na 1058 m2 pozemku v Ko

dateOfPublished24.09.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

92,900 € 1021 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s pozemkom 803 m2 v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | Bratislavská | 108 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom v Kolárove, ktorý sa na

dateOfPublished14.12.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

60,000 € 556 €/m²

Ponúkame NA PREDAJ rodinný dom v obci Nová Vieska !

reality Nová Vieska

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v Novej Vieske

dateOfPublished07.02.2026 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

70,900 € 591 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Šali - REZERVOVANÉ !

reality Šaľa

3 izbový byt | Vlčanská | 72 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s ba

dateOfPublished18.03.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,900 € 1804 €/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B2 s garážou a pozemkom

dateOfPublished14.01.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1685 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok C1- 1154m2 v Zemianskej Olči !

reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 1,154 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok C1 o rozlohe 1154 m2 z

dateOfPublished30.06.2024 dateOfmodified18.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

56,546 € 49 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok B1 - 736m2 v Zemianskej Olči !

reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 736 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok B1 o rozlohe 736 m2 za

dateOfPublished15.04.2024 dateOfmodified18.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

36,064 € 49 €/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B5 s garážou a pozemkom o ro

dateOfPublished05.03.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

225,000 € 1685 €/m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ rodinný dom D4 v Zem. Olči!

reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 140 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu skolaudovaného dvojpodlažného rodinného domu D4

dateOfPublished15.04.2024 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

NA PREDAJ - stavebný pozemok B3 - 626m2 v Zemianskej Olči !

reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 626 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok B3 o rozlohe 626 m2 za

dateOfPublished15.04.2024 dateOfmodified18.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

30,674 € 49 €/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

reality Kolárovo

Rodinný dom | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B1 s garážou a pozemkom

dateOfPublished01.01.2025 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1735 €/m²