Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal

Mäsiarska 3143 90301 Senec
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

7 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Na predaj slnečný 4.-izbový rodinný dom v golfovom resorte Hrubá Borša

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 148 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj veľkoryso r

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 1919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Jánovciach okres Galanta

reality Jánovce

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj 3.-izbový r

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Jánovce

190,000 € 2111 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj 1-izbový byt v Senci vo vyhľadávanej lokalite

reality Senec

1 izbový byt | Pezinská | 40 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka exkluzívne na predaj

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Senec

145,000 € 3625 €/m²

DIRECTREAL|Moderný 4-izbový dom s pozemkom, parkovaním a súkromím - Hrubá Borša

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Pri Lesíku | 92 m²

Directreal Optimal - Directreal Optimal Senec exkluzívne predstavuje výnimočný rodinný dom, kt

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

322,000 € 3500 €/m²

DIRECTREAL|Teraz za výhodnú cenu len do 1.5.26. Na prenájom 5.-izbový dom s výhľadom na jazero v Hrubej Borši

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 142 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec, ponúka na prenájom lukratív

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Hrubá Borša

1,690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na predaj - Moderný 2-izbový byt v Hrubej Borši s parkovacím miestom

reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Rovná | 57 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Senec ponúka exkluzívne na predaj lukratív

dateOfPublished15.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

179,000 € 3140 €/m²

DIRECTREAL|Na prenájom luxusný 5.-izbový dom v Hrubej Boršo s možnosťou kúpania v jazere.

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 142 m²

dateOfPublished08.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Hrubá Borša

2,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²