12 agency.list.results agency.detail.offers
Rodinný dom | Janiky | 125 m²
Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta
368,000 € 2944 €/m²
Rodinný dom | Nákovná | 176 m²
Directreal Next Home - Rodinný dom s možnosťou sídla firmy s 3 samostatnými bytmi v Bratislave
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | Hlavná | 10,765 m²
Directreal Next Home - Ponúkame na predaj pozemky vhodné pre: Retail, slkladovania a výrobu
Cena dohodou
Rodinný dom | Hamuliakovo | 140 m²
Directreal Next Home - Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – bungalov, ktorý spája
535,000 € 3821 €/m²
Rodinný dom | Topoľová | 180 m²
Directreal Next Home - Luxusné rodinné bývanie v srdci Hamuliakova Predstavujeme vám výnimočn
440,000 € 2444 €/m²
Rodinný dom | Fialková | 102 m²
Directreal Next Home - Na predaj 4-izbový rodinný dom v dvojdome – Dunajská Lužná Ponúkame na
305,000 € 2990 €/m²
Iný stavebný pozemok | Železničná | 1,282 m²
Directreal Next Home - Ponúkame na predaj rovinatý, oplotený pozemok na sklad a výrobu v priem
300 €/m2 300 €/m2
1 izbový byt | Hlavná | 32 m²
Directreal Next Home - Štýlový 1-izbový byt v novostavbe v Rovinke – ideálny štartovací byt al
150,000 € 4688 €/m²
Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²
Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob
436,278 €/m2 436278 €/m2
2 izbový byt | Donovaly | 61 m²
Directreal Next Home - Ahojte milí investori a budúci majitelia ! Máme pre vás skvelú prílež
209,039 € 3427 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 495 m²
Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v malebnej obci Kalinkovo. Poze
65,000 € 131 €/m²
Rodinný dom | Ľanová | 110 m²
Directreal Next Home - Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v trojdome s dvoma gar
280,000 € 2545 €/m²
modals.realsoft_redirect.text