49 agency.list.results agency.detail.offers
Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Direct Real predáva CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ zateplenú murov
159,000 € 1590 €/m²
Výrobný objekt | Malomágerská cesta | 726 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na PREDAJ: MULTIFUNKČNÝ 2-POSCHO
160,000 € 220 €/m²
Obchodné priestory | ... | 25 m²
Directreal Live - Ponúkam na prenájom priestor na podnikanie v obci Lehnice. Obec leží 14 km o
350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | ... | 296 m²
Directreal Live - Ponúkam na predaj pre viac člennú, alebo pre viac generačnú rodinu dom v Gab
259,500 € 877 €/m²
Rodinný dom | Hrubá Borša | 91 m²
Directreal Live - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať krásnu novostavbu rodinného domu v
245,000 € 2692 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | ... | 180 m²
Directreal Live - Ponúkam na predaj celoročne obývateľnú 5 izbovú chatu v Gabčíkove v časti Pr
245,000 € 1361 €/m²
Rodinný dom | Jazdecká | 140 m²
Directreal Live - Vitajte v našom luxusnom rodinnom dome pre náročných v Šamoríne! Tento dom p
403,000 € 3356 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 143 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj moderný 4- izbový rodin
389,900 € 2727 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Slnečná | 70 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj útulný rekreačný domček
209,900 € 2999 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | ... | 843 m²
Directreal Live - Ponúkam na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Hornom Bare vo vyhľadáv
105,000 € 125 €/m²
1 izbový byt | ... | 50 m²
Directreal Live - Pozor, mladí hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný 1-izbáčik
400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Prístav | 11,442 m²
Directreal Live - Ak hľadáte pozemok v Gabčíkove pre svoje plány za účelom stavby rekreačných
45 €/m2 45 €/m2
Rekreačný pozemok | ... | 897 m²
Directreal Live - Ak hľadáte pozemok pre svoju rodinu za účelom stavby rekreačného domu alebo
79,999 € 89 €/m²
Rodinný dom | ... | 140 m²
Directreal Live - Pozor mladí realitní lovci snov! Máme tu pre Vás úžasnú novostavbu, ktorú
275,000 € 1964 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 390 m²
Directreal Live - Ponúkam na predaj polyfunkčný dom v obci Gabčíkovo. Táto nehnuteľnosť ponúka
225,000 € 577 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | ... | 630 m²
Directreal Live - Ponúkam na predaj stavebné pozemky v obci Lehnice časť Malý Lég, ideálne pr
169 €/m2 169 €/m2
1 izbový byt | Školská | 34 m²
Directreal Live - Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne Kancelária Directreal Live ponúka na p
114,900 € 3379 €/m²
Rodinný dom | Oldza | 600 m²
Directreal Live - Pozri sa na túto nádhernú novinku! Na predaj máme pekný 4 izbový rodinný dom
355,900 € 595 €/m²
Rodinný dom | Bučuháza | 50 m²
Directreal Live - Predám starý rodinný domček v obci Šamorín, časť Bučuháza situovaný na pekno
150,000 € 3100 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj celoročne obývateľnú za
Cena dohodou
Rodinný dom | Čukárska Paka | 116 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj pekný 4-izbový rodinný
235,000 € 2026 €/m²
Záhrada | Rohovce | 1,699 m²
Directreal Live - Predám pozemok v blízkosti obce Vojka. Jedná sa o voľný pozemok bez inžinier
90,000 € 53 €/m²
Orná pôda | ............. | 25,000 m²
Directreal Live - Predám ornú pôdu o výmere 25000m2 (cca 160x160m) v tesnom kontakte zastavane
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Oldza | 900 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný
120 €/m2 120 €/m2
modals.realsoft_redirect.text