21 agency.list.results agency.detail.offers
2 izbový byt | Záhradná | 49 m²
Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme 2 izbový byt v Skalici v kľudnej lok
83,000 € 1694 €/m²
Garsónka | Pod hájkom | 26 m²
Directreal Fair - DIRECTREAL FAIR exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovanú garsónku v Skali
73,000 € 2808 €/m²
Rodinný dom | Petrova Ves | 160 m²
Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení nášho klienta vám predstavujeme 4-izbový bungalov v
275,500 € 1722 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Gbely | 75 m²
Directreal Fair - * * * NOVÁ CENA * * * Predáme peknú chatu na Záhorí v rekreačnej oblasti Ad
99,000 € 1320 €/m²
Rodinný dom | Mlýnska | 253 m²
Directreal Fair - Directreal Fair Skalica, predá 3 izbový RD v meste Holíč vhodný na rekonštru
131,500 € 520 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlýnska | 1,388 m²
Directreal Fair - Exkluzívne predáme stavebný pozemok so starým domom o rozlohe 1388m2, ktorý
95 €/m2 95 €/m2
2 izbový byt | Lúčky | 54 m²
Directreal Fair - Ponúkame na prenájom moderný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe na obľúbenom
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Námestie mieru | 200 m²
Directreal Fair - *** ZNÍŽENÁ CENA *** Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta pred
330,000 € 1650 €/m²
Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²
Directreal Fair - V meste Gbely ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj dvojgenerač
255,000 € 904 €/m²
Rodinný dom | Radimov | 130 m²
Directreal Fair - Za bezkonkurenčnú cenu na trhu predáme v exkluzívnom zastúpení priestranný r
49,000 € 377 €/m²
Rodinný dom | Továrenská | 270 m²
Directreal Fair - VIDIECKY DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU – KÚTY, TICHA ULIČKA, IDEÁLNY NA REKONŠ
94,000 € 348 €/m²
2 izbový byt | SNP | 46 m²
Directreal Fair - Dáme do prenájmu 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, čiastočne zariade
515 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Orná pôda | Višňovec | 1,992 m²
Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme pozemok v Skalici v lokalite Višňove
72,700 € 36 €/m²
Obchodné priestory | Vajanského | 360 m²
Directreal Fair - Ponúkame na prenájom Bowling Center v meste Skalica. Nachádza sa v príjemnom
Cena dohodou
Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²
Directreal Fair - Hľadáte bývanie pre veľkú rodinu alebo dve generácie, kde bude mať každý dos
255,000 € 904 €/m²
1 izbový byt | Pri Kaštieli | 51 m²
Directreal Fair - *** ZNÍŽENÁ CENA *** Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt
85,000 € 1667 €/m²
Záhrada | Lištiny | 0 m²
Directreal Fair - Predáme slnečný pozemok - záhradu v ZO Lištiny. Pozemok v osobnom vlastníctv
20,000 €
Obchodné priestory | Námestie mieru | 180 m²
Directreal Fair - Ponúkame na prenájom obchodné priestory v centre mesta Holíč na Námestí mier
800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Podhorie | 220 m²
Directreal Fair - Hľadáte miesto, kde Vás ráno miesto budíka budí šum lesa a spev vtákov? Ponú
125,000 € 568 €/m²
4 izbový byt | SNP | 88 m²
Directreal Fair - Slnečný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – bývanie, do ktorého sa zami
149,900 € 1703 €/m²
Vinica, chmelnica | Vrádište | 2,033 m²
Directreal Fair - Directreal Fair EXKLUZÍVNE ponúka na predaj útulnú murovanú chatku v pokojne
56,000 € 28 €/m²
modals.realsoft_redirect.text