17 agency.list.results agency.detail.offers
Rodinný dom | Bytča | 165 m²
Directreal Dynamic - Predáme, Directreal ponúka na predaj rodinný dom, situovaný na slnečnom p
105,000 € 636 €/m²
1 izbový byt | POD SOKOLICE 1 | 20 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame na prenájom novučkú modernú izbu v tichej lokalite pri OC Max v
360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fándlyho | 55 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izbový bytík na 3.p. na Fándlyho ulici
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Marček | 150 m²
Directreal Dynamic - Exkluzívne ponúkame na predaj priestrannú dobre udržiavanú chatu s možnos
124,999 € 833 €/m²
2 izbový byt | Javorová | 49 m²
Directreal Dynamic - REZERVOVANÝ!Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v
165,000 € 3367 €/m²
Iný stavebný pozemok | Bukov | 769 m²
Directreal Dynamic - Predáme, IBA U Nás. Directreal ponúka na predaj veľmi pekný slnečný poze
31,500 € 41 €/m²
Rodinný dom | Zákopčie | 170 m²
Directreal Dynamic - Pozrite si video: +++++https://www.youtube.com/watch?v=VusQkx4gF5k+++++
240,000 € 1412 €/m²
Rodinný dom | Žilina | 270 m²
Directreal Dynamic - Directreal ponúka exkluzívne na predaj 4 až 5 izbový samostatný drevodom
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Žilina | 145 m²
Directreal Dynamic - Predáme. Iba u nás. Hľadáte pokojné bývanie v prírode s výbornou dostupno
180,000 € 1241 €/m²
Rodinný dom | Čadca | 280 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj samostatne stojaci priestranný dvojpodlažný rodinný d
180,000 € 643 €/m²
3 izbový byt | Juraja Závodského | 130 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame nadštandartný, 3 izbový byt o výmere takmer 130m2 v rodinnom dom
750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej
65,000 € 102 €/m²
Rekreačný pozemok | Horná Tížina | 675 m²
Directreal Dynamic - Directreal ponúka slnečný pozemok v osade Horná Tížina v Terchovej,určený
45,000 € 67 €/m²
Rekreačný pozemok | Strážov | 1,086 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame slnečný pozemok o výmere 1086m2 určný na výstavbu rekreačnej cha
105,000 € 97 €/m²
Garsónka | Centrum mesta | 21 m²
Directreal Dynamic - Predáme! Directreal ponúka exkluzívne na predaj útulnú garsónku-Ideálna v
115,000 € 5476 €/m²
Rodinný dom | Žilina | 290 m²
Directreal Dynamic - Prosím pozrite si video k predaju nehnuteľnosti: ++++++https://youtu.be/-
279,000 € 962 €/m²
2 izbový byt | Žilina | 60 m²
Directreal Dynamic - Hľadáte bývanie, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do okol
145,000 € 2417 €/m²
modals.realsoft_redirect.text