49 agency.list.results agency.detail.offers
Chalupa, rekreačný domček | 20 m²
Existujú miesta, kam prídete vypnúť… a potom sú také, kde si viete predstaviť každý víkend. Pr
37,500 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Jabloňová ulica | 154.1 m²
Vlastná výroba elektriny a odhadované mesačné náklady na elektrinu do cca 50 € pre 4-člennú rod
379,000 € 2459 €/m²
2 izbový byt | Lorinčík | 48 m²
Tento nový 2-izbový holobyt v srdci Lorinčíka – Háje je ideálnym miestom, kde sa váš vysnívaný
194,990 € 4062 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyšná | 600 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkajú na predaj atraktívny stavebný po
210,000 € 350 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Suchodolinská | 64 m²
Vladimír Gaži a CassaReal, Vám exkluzívne ponúkajú nehnuteľnosť, ktorá spája pokoj prírody s v
99,500 € 1555 €/m²
Obchodné priestory | Popradská | 55 m²
Hotová a ihneď voľná prevádzka pripravená pre vaše podnikanie v Košiciach, na sídlisku Terasa -
109,000 € 1982 €/m²
2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²
Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne
189,990 € 4524 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,545 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi príjemný stavebný pozemok nachá
67,999 € 44 €/m²
2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²
***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc
199,000 € 3771 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,513 m²
Stavebný pozemok 3 513 m² | Mirkovce – osada Niereše | všetky siete | výborná dostupnosť Vladim
145,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,270 m²
Realitná kancelária Cassareal ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s rozlohou 1270 m²,
142,990 € 113 €/m²
3 izbový byt | Magurská | 68 m²
Byt, ktorý si vieš spraviť presne podľa seba – bez kompromisov. Výborná dispozícia, tri svetové
224,990 € 3309 €/m²
Rodinný dom | Gaštanová | 154.1 m²
379,000 € 2459 €/m²
4 izbový byt | 87 m²
4-izbový byt v rodinnom dome Košice–Myslava je bývanie, ktoré stiera rozdiely medzi bytom a dom
1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Budanová | 402 m²
Slnečný pozemok – záhrada s murovanou chatou, sa nachádza na začiatku záhradkárskej osady Kaveč
69,000 € 172 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 35 m²
NA PRENÁJOM: Pekný, slnečný a kompaktný 2-izbový byt, ponúka moderné bývanie v obľúbenej lokali
700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 50.1 m²
Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Na hôrke | 90 m²
Existujú chaty, kde prespíte víkend. A potom existujú miesta, kde otvoríte ráno dvere na terasu
209,000 € 2322 €/m²
3 izbový byt | Kurská | 67 m²
Pekný, slnečný a bezbariérovo riešený 3-izbový byt košického typu s loggiou, pekným výhľadom a
205,000 € 3060 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ulica ku Gederu | 50 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne ponúkajú na predaj útulnú drevenicu situovanú v obľúbe
39,500 € 790 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 644 m²
Na predaj ponúkame slnečný a rovinatý stavebný pozemok s výmerou 644 m² v novej, tichej a postu
79,000 € 123 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod gruntom | 19 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne prinášajú na predaj jedinečnú rekreačnú nehnuteľnosť s
45,500 € 2395 €/m²
4 izbový byt | Slobody | 85 m²
*REZERVOVANÉ* Ak hľadáte priestranný, moderný a výnimočne riešený byt po kvalitnej rekonštrukci
275,000 € 3235 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyšná | 600 m²
210,000 € 350 €/m²
modals.realsoft_redirect.text