CassaReal s.r.o.

CassaReal s.r.o.

Mäsiarska 50 04001 Košice-Staré Mesto Slovensko

CassaReal s.r.o.

CassaReal s. r. o. (10  agency.list.results)

Mäsiarska 50 04001 Košice

49 agency.list.results agency.detail.offers

Stavebný pozemok v obci Nová Polhora-Košice – okolie 1270m2

reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 1,270 m²

Realitná kancelária Cassareal ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s rozlohou 1270 m²,

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified12.05.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

142,990 € 113 €/m²

Veľkorysý 6-izbový rodinný dom (250 m²) s pozemkom 820 m², garážou a záhradou – Svinica

reality Svinica

Rodinný dom | characteristic.no_street | 250 m²

Realitná kancelária CassaReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obci Svinic

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified11.05.2026
Domy na predaj Svinica

329,990 € 1320 €/m²

2-izbový byt s veľkou 6m2 loggiou na Považskej ul.,

reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Pohodlné mestské bývanie, ktoré má štýl aj praktickosť – presne to ponúka tento 2-izbový byt v

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

TEHLOVÝ 3-izb. byt pri radnici (69 m²) krásne parkety + balkón / Staré mesto - Centrum

reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 69 m²

Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v novostavbe, Baštová ul.

reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Elegantný 2-izbový byt v novostavbe na Baštovej ulici v centre Košíc, disponuje unikátnym strop

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný 3-izbový byt s veľkou loggiou, Staré mesto-Floriánska

reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Floriánska | 69 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám ponúka 3-izbový byt s veľkou loggiou v najvyhľadávanejšej lok

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečná 4á záhrada Košice-Kavečany

reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | characteristic.no_street | 399 m²

Slnečná 4á záhrada v Kavečanoch vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti, ktorá čaká práve na Vás.

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

24,900 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*RESERVÉ* 3-izbový ,,PRAŽSKÝ" byt so 6 m loggiou, 75 m², STARÉ MESTO - Magurská ulica

reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Magurská | 68 m²

Byt, ktorý si vieš spraviť presne podľa seba – bez kompromisov. Výborná dispozícia, tri svetové

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified18.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

224,990 € 3309 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe, 54m², Rezidencia Baštová s parkovacím miestom

reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka v historickom srdci centra Košíc v Rezidenc

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Murovaná mestská chata (20 m²) pri KVP a Borovicovom háji / Jantárové nám. / Košice - Západ

reality Košice-Západ

Záhradná chatka | Jantárové Námestie | 40 m²

Murovaná mestská chata s altánkom a výbornou dostupnosťou, sa nachádza v priamom susedstve vilo

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Západ

39,000 € 975 €/m²

*RESERVÉ* Tehlový 4-izb. byt v parku pri Mlynskom náhone (73 m²) / Strakova ul. / Košice - Sever

reality Košice-Sever

4 izbový byt | Strakova | 73 m²

*REZERVOVANÉ* Výhľady do parku, ticho a zeleň pod oknami – ideálne miesto pre rodinný život.

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

229,000 € 3137 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 2-izbový TEHLOVÝ byt s balkónom, výťahom, 54 m², Košice-SEVER-Gerlachovská

reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²

***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc

dateOfPublished21.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3771 €/m²

Rodinný dom, mestské bývanie, s 2 bytovými jednotkami, predaj, centrum Prešova, Kotrádová ulica

reality Prešov

Rodinný dom | Kotrádova | 260 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v š

dateOfPublished20.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Domy na predaj Prešov

388,000 € 1492 €/m²

*RESERVÉ* Jedinečný 3-izb. byt (88 m²) Penthouse s terasou (125 m²) / šatník, klíma, krb, loggia / Klimkovičova ul.

reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²

*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou

dateOfPublished16.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

349,000 € 3966 €/m²

1-izbový TEHLOVÝ byt po kompletnej rekonštrukcii – Jesenná ulica, Košice – Staré Mesto

reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 28 m²

Malý byt, veľká príležitosť – bývaj v centre alebo nechaj peniaze pracovať za teba. Realitná sp

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

159,990 € 5714 €/m²

Obchod - Predajňa / Prevádzka / skladový objekt / Popradská ul. (pri Borovicovom háji) / Košice - Západ

reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | Popradská | 55 m²

Hotová a ihneď voľná prevádzka pripravená pre vaše podnikanie v Košiciach, na sídlisku Terasa -

dateOfPublished10.04.2026 dateOfmodified11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

109,000 € 1982 €/m²

*RESERVÉ* RD Pereš – 1502 m² pozemok, 3-izbový dom po rekonštrukcii + možnosť výstavby druhého domu

reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Bystrická | 85 m²

Predstavte si miesto, kde môžete bývať už dnes… a zároveň máte priestor vytvoriť si do budúcna

dateOfPublished10.04.2026 dateOfmodified18.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

439,000 € 5165 €/m²

*RESERVÉ* Tehlový 4-izb. RD so záhradou (553 m²) / 2x kúpeľňa, klíma, krb, terasa / širšie CENTRUM / Orechová ul.

reality Košice-Dargovských hrdinov

Rodinný dom | Orechová | 170 m²

*REZERVOVANÉ* Ak hľadáte miesto, ktoré bude pôsobiť ako únik do prírody, no zároveň je na skok

dateOfPublished12.03.2026 dateOfmodified11.05.2026
Domy na predaj Košice-Dargovských hrdinov

390,000 € 2294 €/m²

*RESERVÉ* Rodinný Dom / Chalupa s romantickou záhradou 2.443 m² v srdci Medzeva / ul. GRUNT

reality Medzev

Rodinný dom | Grunt | 230 m²

*REZERVOVANÉ* Romantický Rodinný Dom - poctivá Historická Chalupa s 2 garážami a veľkým úžitkov

dateOfPublished19.03.2026 dateOfmodified11.05.2026
Domy na predaj Medzev

129,000 € 561 €/m²

Stavebný pozemok v Milhostove pri Trebišove | 19 × 65 m | všetky IS | studňa | ideálna orientácia

reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 1,545 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi príjemný stavebný pozemok nach

dateOfPublished12.02.2026 dateOfmodified11.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

67,999 € 44 €/m²

Čermeľ | Suchodolinská – murovaná chata s výhľadom na Košice, pozemok 755 m², súpisné číslo

reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Suchodolinská | 64 m²

Vladimír Gaži a CassaReal, Vám exkluzívne ponúkajú nehnuteľnosť, ktorá spája pokoj prírody s

dateOfPublished11.02.2026 dateOfmodified11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

99,500 € 1555 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

dateOfPublished06.02.2026 dateOfmodified19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,990 € 4524 €/m²

Murovaná chata 45 m² s pozemkom 788 m² – Košice – Sever (rozhranie Kavečany)

reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Kavečianska cesta | 50 m²

Vladimír Gaži a realitná Spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj murovanú chatu

dateOfPublished29.01.2026 dateOfmodified13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

45,000 € 900 €/m²

Stavebný pozemok 3513m2, Mirkovce – osada Niereše, okres Prešov

reality Mirkovce

Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 3,513 m²

Stavebný pozemok 3 513 m² | Mirkovce – osada Niereše | všetky siete | výborná dostupnosť Vladim

dateOfPublished27.01.2026 dateOfmodified11.05.2026
Pozemky na predaj Mirkovce

145,000 € 41 €/m²