Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
?Info?
Časopis

Nehnuteľnosť Rodinná vila Predaj Bratislava - Devínska Nová Ves

RE0004396-16-000036
Aktualizovaný 23.1.2017 1. publikácia 23.1.2017

NOVÁ CENA! Rodinná vila v príjemnej vilovej obytnej zóne v Devínskej Novej Vsi

Druh / Typ

Rodinná vila / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Devínska Nová Ves


[ Reality okres Bratislava IV ]
Ulica

Bleduľová

Cena vrátane provízie 390 000 €
Celková úžitková plocha 330,00 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Reality & Design vám predstavuje novostavbu skolaudovanej luxusnej vily (2008), ktorá je umiestnená v bratislavskej Devínskej Novej Vsi na Bleduľovej ul. na nároží s Jasencovou ul. Vila sa nachádza v dokončenej tichej vilovej obytnej zóne Blížne Zamajerské, zastavanej obývanými modernými rodinnými domami, bez ďalšieho stavebného ruchu. Stavba je situovaná do rovinatého terénu, s prístupom po novovybudovaných komunikáciách, s dobrou dostupnosťou do centra mesta, k diaľnici i MHD. 
Pozemky majú v úhrne plochu 404 m2, z čoho zastavaná plocha činí 215 m2, zatrávnená záhrada a spevnené plochy majú plochu 189 m2.
Celková úžitková plocha činí 330 m2, z toho miestností v podlažiach 254 m2, počet izieb 7, sociálne priestory sú riešené v oboch podlažiach. 
Objekt je riešený v modernom funkcionalistickom štýle ako dvojpodlažný, s plochou strechou o výške 6,5 m. Je navrhnutý klasickou technológiou – z keramických blokov Porotherm so železobetónovými monolitickými stropmi, s osobitným zreteľom na kvalitu zateplenia fasády a strechy vrátane strešnej izolácie. Použité sú moderné materiály a výrobky ako i zabudované vybavenie s vyšším štandardom. 
Prízemie tvorí dvojgaráž, vstupná chodba, priestorný obývací priestor s krbom, s veľkoplošnou presklenou stenou s prístupom na terasu do záhrady, s kompletne zariadenou kuchynskou časťou so všetkými spotrebičmi. Na prízemí je priestor vhodný ako knihovňa, resp. herňa, samostatná izba (hosťovská, pracovňa, fitnes alebo na podnikanie), kúpeľňa (so sprchovým kútom a umývadlom a WC), samostatné WC s malým umývadlom, komora – sklad a miestnosť pre „domáce práce“ alebo technická miestnosť (s umývadlom, výlevkou, pračkovým panelom a odpadom, plynovým kotlom ústredného vykurovania a zásobníkom na teplú vodu).

Na poschodí sa rozprestiera hala so schodiskom vedeným z prízemia, 4 samostatné izby, kúpeľňa (s masážnou vaňou, 2 umývadlami v pulte, sprchovým kútom a WC), samostatné WC (s malým umývadlom) a miestnosť pre upratovanie s výlevkou.
Vnútorné dvere, laminátové parkety, obklady a dlažby, sanitárna technika (WC typ Geberit, akrylátová masážna vaňa, keramické zariaďovacie predmety, pákové batérie) i zariadenie kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi (plynová varná platňa, digestor, kuchynský drez, rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou - Elektrolux) sú vyššieho štandardu. 
Ústredné vykurovanie je teplovodné s modernými vykurovacími telesami a podlahovými konvektormi, v kúpeľniach s „rebríkmi“, v niektorých obytných priestoroch s dlažbami je podlahové vykurovanie. Kotol pre kúrenie a prípravu teplej vody je plynový kondenzačný, typu Viessmann - Vitodens 200. 

Komfortne je navrhnutá elektroinštalácia – medené káble, riešené sú rozvody telefónu, TV signálu, internetu, zabezpečovacia technika, štruktúrovaná kabeláž pre dátové a komunikačné rozvody - riadiaci systém „inteligentného domu“. 

Objekt je vybavený inštaláciou rozvodov klimatizácie, ktoré sú vyvedené do jednotlivých miestností k primontáži klimatizačných jednotiek.

Vila je vybavená terasami (v prízemí v styku so záhradou i na poschodí) ako aj balkónmi a loggiami. Na terasu v prízemí – v záhrade pripadá plocha 40 m2, v poschodí pripadá spolu na terasy, balkóny, loggie 76 m2. Terasa nad prízemnou časťou je zatrávnená, s automatickým zavlažovaním. Povrchy terás a vstupu sú opatrené kvalitnou odolnou dlažbou. 
V priestore záhrady je počítané s možnosťou prístavby bazénu i so zimnou záhradou. Bazén môže byť i s vyhrievanou vodou t.j. s celoročným využívaním. Za týmto účelom sú realizované všetky technické opatrenia - kapacita plynového kotla a vývody všetkých potrebných inštalácií z objektu do záhrady. 

Súčasťou sú ďalšie spevnené plochy – chodníky, vjazdy z ulice do dvojgaráží a do pozemku a parkovacie miesta na pozemku. Tieto sú s povrchom zo zámkovej dlažby. Pripočítajúc po 2 miesta v garážach, umožňuje vlastný pozemok súčasné odstavenie 5 vozidiel. Parkovanie pre 3 ďalšie vozidlá je pozdĺž priľahlej strany ulice.
Oplotenia medzi pozemkami sú murované zo špeciálnych blokov, v styku s ulicou kovové. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 330,00 m2
Plocha obytnej časti 254,00 m2
Počet spální 7
Počet nadzemných podlaží 1
Počet podzemných podlaží 0
Stav nehnuteľnosti novostavba
Vybavenie zariadený so spotrebičmi
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok kolaudácie 2007_2009
Typ pozemku rovinatý
Výmera pozemku celkom 404,00 m2
Príjazd asfaltová cesta
Zateplenie budovy Áno
Spôsob vykurovania lokálne vykurovanie
Terasa 116,00 m2
Krb Áno
Garáž Áno
Počet parkovacích miest v garáži 2
Pitná voda vodovod
Súčasné využitie nevyužívané
Odpadové vody verejná kanalizácia
Možnosti využitia trvalé bývanie
Realitná kancelária
Reality & Design s.r.o. img Počet inzerátov: 14
Veronika Némethová
Mobil +421 948 532 008
Email info@realitydesign.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Pribinova 4
811 09 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 948 532 008, +421 948 780 850
Fax
Adresa webovej stránky: www.realitydesign.sk
Email info@realitydesign.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme AnglickyMaďarsky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
 • Zobraziť publikovaný inzerát