Vážení klienti, ku dňu 20.3.2020 aktualizujeme naše Všeobecné obchodné podmienky.


Zasielanie súkromnej inzercie - odber noviniek

Na základe zadaných požiadaviek v systéme budú zasielané na určený mail novinky zo súkromnej inzercie alebo ponuky realitných kancelárií. Obdobným spôsobom je možné nastaviť odber dopytov zo systému.

Dopyty si nastavíte cez „Definície odberu dopytov“ – tlačítko „Nová definícia“. Zadáte kritéria pre zasielanie dopytov a potvrdíte „ Uložiť príjem dopytov“. 
Keďže ste prihlásený máte možnosť aj zaslať dopyt ostatným realitným kanceláriám v časti „Vložiť dopyt“. V dopyte popíšte čo hľadáte, alebo čo ponúkate. Dopyt bude odoslaný spolu s vašimi kontaktnými informáciami. Pri zasielaní dopytov pamätajte na profesionalitu a zasielajte len dopyty týkajúce sa realít. 

Odber noviniek na Reality.sk si nastavíte nasledovne: 
1. Prihláste sa do systému 
2. Nastavte si vyhľadávanie (odporúčame použiť pokročilé vyhľadávanie - nastavte si všetko, čo požadujete – odkiaľ a aké novinky Vám majú chodiť). Nastavenia - buď spravíte na konkrétnu obec alebo môžete vybrať kraje či okresy, tiež môžete vybrať viacero typov nehnuteľností, ktoré je možné upresňovať na jednotlivé typy nehnuteľností a parametre (napr. si nastavíme odber noviniek z Prešovského kraja, na predaj a prenájom, Byty, Domy, Pozemky – všetko v jednom kroku). 
3. Ak máte všetko nastavené ako požadujete - kliknite na tlačítko „Hľadať“ 
4. Systém vyhľadá podľa vašich požiadaviek nehnuteľnosti a zobrazí výsledok vyhľadávania - nad výsledkom kliknite na tlačítko „Upresniť vyhľadávanie“ a v dolnej časti si definujte odber (názov definície, či chcete odoberať podľa tejto definície novinky od RK alebo súkromnej inzercie a kliknite na tlačítko „Uložiť“). Podľa tejto definície Vám budú chodiť novinky každé 4hod (ak bude vyhovovať nejaká novinka). 

Cenník služieb reality.sk nájdete tu.