RE0002915-20-000497 (1300041705)

PREDAJ: Slnečný, rovinatý pozemok (737m2) v prvej Horehronskej rezidenčnej zóne

14 800 € 20 €/m2

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rekreačný pozemok

Typ:
Predaj

Výmera pozemku celkom:
737 m²

Ulica:
Hámor

Mesto:
Polomka

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 03. 08. 2020 1. publikácia: 02. 08. 2020
PREDAJ: Slnečný, rovinatý pozemok (737m2) v prvej Horehronskej rezidenčnej zóne

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 737m2 v plánovanom developerskom projekte prvej horehronskej rezidenčnej zóny Hámor - Pri rybníku

PREDMET PONUKY
Nehnuteľnosť sa nachádza v časti horehronskej obce Polomka - Hámor v rezidenčnom komplexe určenom na trvalé bývanie, prechodné ubytovanie, oddych a relaxáciu.

Pozemok je rovinatý, slnečný, podľa územnoplánovacej dokumentácie určený na výstavbu rodinného domu s možnosťou rekreácie za dodržania podmienok vystavania maximálne dvoch nadzemných podlaží, jedného podzemného a výstavby v súlade s miestnou architektúrou.

Na pozemkoch sú pripravené inžinierske siete - elektrina a voda. Odkanalizovanie je zvedené do samostatnej čističky odpadových vôd nachádzajúcej sa v areáli. Vykurovanie bude riešené v každej stavbe individuálne.

Pre pozemok sa navrhuje parkovanie v počte dve parkovacie miesta.

Developerský projekt rezidenčnej zóny je plánovaný zároveň ako rekreačný areál. Rybník ako centrálny spojovací prvok sa v súčasnosti využíva na chov rýb, v ďalšej fáze výstavby sa jeho využitie rozšíri o člnkovanie pre obyvateľov aj návštevníkov. Rybárska reštaurácia s kapacitou 60 stoličiek a ubytovacou časťou, dve parkoviská pre návštevníkov (jedno odstavné pri vjazde do areálu s plánovanou kapacitou 10 parkovacích miest a druhé pri reštaurácii s kapacitou 25 parkovacích miest), kryté ohniská, tenisové kurty, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, obora so zvieratami doplnia jeho funkciu oddychu a rekreácie.

Do areálu sa vchádza štrkovou cestou z hlavného ťahu Brezno - Poprad. Spojovacie komunikácie sú v súčasnosti spevnené, štrkové, s plánovaným vyasfaltovaním.

Pozemok sa predáva vrátane podielu na prístupovej ceste.

Pozemky je možné kúpiť aj vcelku.

V prípade záujmu developer poskytuje možnosť výstavby rodinného domu/budovy na prechodné bývanie na kľúč.

ODPORUČENIE MAKLÉRA *****
- Prvotriedne pozemky - z pohľadu lokalizácie na rovinatom, slnečnom mieste sú pozemky ideálne tak pre trvalé bývanie ako aj pre
podnikanie v cestovnom ruchu
- Vysoký štandard bývania - trvalé bývanie v areáli zameranom na oddych a rekreáciu, v prostredí s vysokou kvalitou ovzdušia, s
dobrou prístupnosťou k občianskej vybavenosti a uzavretosť areálu poskytuje to najlepšie pre bývanie na jednom mieste
- Ideálna investícia na podnikanie v cestovnom ruchu - pri využití pozemku pre výstavbu objektu prechodného ubytovania v
oblasti s rozvinutým turizmom
- Predpoklad vysokého zhodnotenia nehnuteľnosti - vzhľadom na prvotné štádium výstavby areálu a plánovanej dostavby
rekreačného a športového vybavenia

BEZKONKURENČNÁ CENA pozemkov vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti

LOKALITA
Vzdialenosť areálu od centra obce Polomka je 2,5km, od centra Závadky nad Hronom cca 1km. Najbližšia autobusová zastávka v Závadke nad Hronom je do 500m.

Okresné mesto Brezno s kompletnou sieťou služieb pre obyvateľstvo je vzdialené 18 km, Banská Bystrica 60 km, Poprad 61km a Bratislava 270km.

Polomka aj Závadka nad Hronom sú turisticky významné Horehronské obce so zachovanou ľudovou architektúrou, živým folklórom a kompletnou občianskou vybavenosťou. Ich dobrá východisková poloha k turisticky vyhľadávaným lokalitám ako Nízke Tatry, Vysoké Tatry, Muránska planina či Slovenský raj sú ideálne pre celoročné bývanie či podnikanie v službách a cestovnom ruchu.

CENA
14 800€ vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. V prípade záujmu Vám pomôžeme pri financovaní kúpy nehnuteľnosti.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.
Prečítať viac

Charakteristika

Forma vlastníctva: osobné
Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne
Elektrická prípojka: na pozemku
Kanalizačná prípojka: v dosahu
Plynová prípojka: nie je
Vodovodná prípojka: na pozemku
Zobraziť viac

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Jaroslav Svitok

+421 918 800 080 Zobraziť číslo

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 424

426/3
97101, Prievidza (SK)

14 800 € 20 €/m2

Jaroslav Svitok

DOBRÉ REALITY s.r.o.

+421 918 800 080 Zobraziť číslo