RE0007294-21-000008 (7424836) Aktualizovaný: 29. 11. 2021 1. publikácia: 23. 11. 2021

Posledný voľný pozemok na predaj- NOVÁ rezidenčná štvrť pri Žiline

-
Žilina • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

60 192 € 72 €/m2

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Výmera pozemku celkom:
836 m²
Info
Nová rezidenčná štvrť pri Žiline
PREDAJ
Ponúkame na predaj posledný voľný pozemok zo 17-tich, určený na výstavbu rodinného domu v novovznikajúcej obytnej štvrti „Ovčiarsko - Zelená stráň“.

Aktuálne: posledný voľný pozemok P8 (z celkovo 17) s výmerou 836 m2, v cene: 72,- eur s dph, s celkovou infraštruktúrou Vám ponúkne pokojné bývanie s nádhernými výhľadmi na obec, ako aj okolitú prírodu Žilinskej kotliny, no stále v blízkosti mesta Žilina.

Parcela P8:
Ponúkame možnosť riešenia domu na daný pozemok. Od obce máme súhlas uznesením obecného zastupiteľstva na možnosť riešenia domu na tomto pozemku mimo IBV Zelená stráň, t.j. ihneď po kúpe pozemku môžme riešiť projekt a žiadať o stavebné povolenie. Ako príklad uvádzame náš návrh vzorového domu, ktorý ale je možné riešiť individuálnymi úpravami alebo úplne iný projekt, prípadne neriešiť projekt s nami vôbec a kúpiť iba pozemok.

Pozemky (žltá farba) sú aktuálne rezervované, avšak v prípade záujmu stať sa "náhradníkom", nás prosím kontaktujte. Ak by sa niektorý pozemok uvoľnill, budete prvý, koho skontaktujeme.

Prístup na mierne svahovité pozemky bude riešený novou asfaltovou cestou a zabezpečený zriadením odplatného vecného bremena. Pozemok pod cestou bude po kolaudácii odovzdaný do správy obce a obec vybuduje verejné osvetlenie.

Inžinierske siete a infraštruktúra: elektrina (SSE), obecný vodovod (Sevak), žumpa (obec Ovčiarsko nemá vybudovanú kanalizáciu), asfaltová prístupová cesta ku všetkým pozemkom – bude realizované spol. IDEÁLNE DOMY, s.r.o., verejné osvetlenie by malo byť vybudované obcou Ovčiarsko. Prístupová cesta bude po kolaudácii odovzdaná do správy obce.

Prosím RK volať len na obhliadku s konkrétnym záujemcom. Pre bližšie informácie o rezidenčnom projekte a platných cenách pre jednotlivé parcely prosím navštívte náš web: www.idealnebyvanie.sk, tel.: 0905 563 348.
Prečítať viac
Charakteristika

Forma vlastníctva:
osobné

Pozemok typ:
mierne svahovitý

Pripravenosť k výstavbe:
schválené v územnom pláne

Elektrická prípojka:
nie je

Kanalizačná prípojka:
nie je

Plynová prípojka:
nie je

Vodovodná prípojka:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 4

21 • 01001, Žilina (SK)
IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

60 192 € 72 €/m2

Soňa

+421 905 563 348
Zobraziť číslo