Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Platanová ulica 2/2355 90042 Miloslavov Slovensko

Marek Urbanovský - SPACE REALITY

Marek Urbanovský - SPACE REALITY (1  inzerát)

Miloslavov 90042 Miloslavov Slovensko

28 inzerátov v ponuke

Prenajmeme 2 izb byt v novostavbe v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Holubia | 38 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Senec

720 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Bazovej ulici v GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 76 m²

PRÉMIOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A BALKÓNOM V KOMPLEXE GAUDI – BAZOVÁ ULICA Ponúkame na prenájo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Predáme 3 izb byt v Rajci

Reality Rajec

3 izbový byt | Orgovánová | 84 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónmi v každej izbe – Orgovánová ulica, Rajec Ponúkame

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Rajec

153,000 € 1821 €/m²

Prenajmeme 4 izb byt na Zámockej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Prenájom luxusného 4-izbového bytu – Zámocká ulica, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenáj

Publikované: 05.10.2020 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme STP v obci Hrubý Šúr

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý pozemok s možnosťou využitia na výstavbu. Celková rozloh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

160 €/m2 160 €/m2

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v Rajke

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu s vonkajším parkovacím miestom v obľúbenej lokali

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj

146,000 € 2067 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Jelačičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Jelačičova ulica, Bratislava Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenajmem 3 izb byt na Kubačovej ulici

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kubačova | 70 m²

Na prenájom: Zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou – Kubačova ulica Ponúkame Vám na pr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb investičný byt na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²

Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4000 €/m²

Predáme STP v obci Jastrabie Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,639 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci KRÁĽOVIČOVE KRAČANY v lokalite Jastrabie

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

144,700 € 88 €/m²

Predáme pozemok so stavebným povolením na 5 RD

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Malý Dunaj | 900 m²

Ponúkame na predaj 5x stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom na 5 rekreačných domo

Publikované: 05.01.2022 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

59 €/m2 59 €/m2

Predáme STP v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 630 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 630 m2 (šírka cca 15m), ktorý sa nachádza v Bratislave, MČ

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

650 €/m2 650 €/m2

Prenajmeme veľký 3 izb byt na Beblavého ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

3-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA, BEBLAVÉHO UL. (POD HRADOM) Ponúkame Vám na prenájom priestranný a

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajmeme krásny 2 izb byt na Medenej ul. s pekným výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 69 m²

2-izbový byt na prenájom v Bratislave - Staré Mesto Luxusný 2-izbový byt s loggiami a výhľadom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Útulný 2-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 58 m²

Ponúkame na prenájom krásny a útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa v prestížnej lokalite Bratisl

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Odstúpime zabehnutú reštauráciu v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | 125 m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v centre Bratislavy. zabehnuté prevádzka niekoľko ro

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prenajmeme 3 izb byt na pešej zóna na Pánskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panská | 95 m²

PRENÁJOM – Štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v historickej budove na Pánskej uli

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predáme obchodno - administratívnu budovu v centre Topoľčian

Reality Topoľčany

Administratívny objekt | 294 m²

investičná obchodno-administratívna budova v centre Topoľčany – kompletne prenajatá Ponúkame n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

430,000 € 1463 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt v Senci - Svätoplukova ulica

Reality Senec

3 izbový byt | Svätoplukova | 66 m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt s balkónom – Senec, Svätoplukova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senec

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²