Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

PREDANÁ - VEĽKÁ GARÁŽ | POZEMOK 35m² | JARNÁ - ROŽŇAVA

Reality Rožňava

Garáž | Jarná | 25 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj nadštandardne veľkú garáž

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

16,000 € 640 €/m²

PREDANÝ!!! NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU A PIVNICOU NA ULICI TITOGRADSKÁ, KOŠICE - SÍDLISKO KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 35 m²

PREDANÝ!!! Ponúkame na predaj 1-izbový byt s LODŽIOU na ulici TITOGRADSKÁ, nachádzajúci sa v o

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

155,000 € 4429 €/m²

Na predaj veľký rodinný dvojdom, 22 árový pozemok, obec Olšovany, Košice okolie (15 km od Košíc).

Reality Olšovany

Rodinný dom | 303 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom, v obci Olšovany, 15

Publikované: 20.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Olšovany

194,990 € 644 €/m²

Administratívna budova, pozemok, Magnezitárska ulica

Reality Košice-Sever

Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 273 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj jednopodlažnú, kompletne

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Sever

350,000 € 1282 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory v Veľkom Šariši

Reality Veľký Šariš

Kancelárie, administratívne priestory | železničiarska | 70 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Šariš

525 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v Veľkom Šariši

Reality Veľký Šariš

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Šariš

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 119 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o rozloh

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 18 árový stavebný pozemok v Čechynciach pri Nitre

Reality Čechynce

Pozemok pre rodinné domy | nemá | 1,759 m²

Diamond reality Nitra v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 30.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

94,000 € 53 €/m²

Na predaj 9 árový stavebný pozemok v Čechynciach pri Nitre

Reality Čechynce

Pozemok pre rodinné domy | nemá | 900 m²

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

62,000 € 69 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata na Domaši POZOR ZNÍŽENÁ CENA

Reality Ondavské Matiašovce

Chalupa, rekreačný domček | hlavná | 100 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov.Ponúkame Vám na predaj domček ktorý je vhodný aj

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ondavské Matiašovce

75,000 € 850 €/m²

Na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Cetín

Reality Veľký Cetín

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Cetín | 1,397 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Cetíne. Ide o krásny veľký pozemok o výmere 1397

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Cetín

79,990 € 57 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v peknej lokalite, Kokšov - Bakša pri jazere s mólom

Reality Kokšov-Bakša

Chalupa, rekreačný domček | nemá | 30 m²

Na predaj záhrada s chatkou pri jazere s mólom v katastrálnom území Kokšov - Bakša. Záhrada je

Publikované: 26.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokšov-Bakša

59,999 € 2000 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Strojnícka | 113 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam prenájom kancelárskych priestorov n

Publikované: 15.09.2018 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom výrobné a skladovacie priestory Hanušovce

Reality Hanušovce nad Topľou

Skladový objekt | 2,000 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu kancelárske, skladové, výro

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Hanušovce nad Topľou

4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na predaj rodinný dom v V. Šariši

Reality Haniska

Rodinný dom | hlavna | 100 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj rodinný dom, pre rodinu

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Haniska

260,000 € 2600 €/m²

Na prenájom ambulancia pre lekára

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | kap. Nálepku | 41 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. na prenájom klimatizované priestory v nov

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na predaj rozostavaný nový rodinný dom, Potônske lúky

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | nemá | 200 m²

Na predaj rozostavaný nový rodinný dom, obec Potônske lúky. K domu prislúcha pozemok o výmere 4

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

243,000 € 1215 €/m²

Na prenájom skladové priestory, prípadne výrobné priestory Cabaj-Čápor pri Nitre

Reality Cabaj-Čápor

Skladový objekt | Cabaj | 700 m²

Ponúkame na prenajom skladové, prípadne výrobné priestory v obci Cabaj - Čapor pri Nitre. Rôz

Publikované: 09.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Cabaj-Čápor

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj: Skvelý podnikateľský priestor v srdci Nitry – Ideálny pre obchod alebo služby

Reality Nitra

Obchodné priestory | Nitra | 23 m²

Ponúkame na predaj moderný podnikateľský priestor v atraktívnej lokalite priamo v centre Nitry,

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Nitra

87,500 € 3804 €/m²

Na prenájom kancelária za skvelú cenu Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Nitra | 33 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 33 m2 v Nitre,v centre. Cena 500 eur plus energie. K

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Výborne lokalizovaný pozemok na prenájom

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | Jazerná | 704.71 m²

Diamond Reality Benöczová, s.r.o. vám ponúka oplotený pozemok (časť z pozemku parcela reg. „C",

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Nad jazerom

20 €/m2/rok 20 €/m2/rok

Výhodný Multifunkčný priestor na prenájom - Turňa nad Bodvou 1340 m2

Reality Turňa nad Bodvou

Obchodné priestory | Moldavska | 1,314 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. Vám ponúka na prenájom MULTIFUNKČNÉ prevádzkové priestory býva

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Turňa nad Bodvou

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom s výbornou polohou - 400 m2

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 400.32 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám ponúka priestor na prenájom o výmere o výmere 400 m2 . Do

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou.

Reality Jablonica

Rodinný dom | nemá | 1,050 m²

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou v obci Jablonica, 10 km od Senice. Pozemok má ro

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jablonica

78,500 € 75 €/m²