Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (471  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

Na predaj poľnohospodársky objekt a pozemok 4.178 m2, Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Skladový objekt | 4,178 m²

Ponúkame na predaj pozemky a poľnohospodársky objekt v areáli v blízkosti novovybudovanej diaľn

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rozhanovce

1 € 0 €/m²

PREDANÝ - Na predaj 1 izbový byt na ulici Krivá, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 16 m²

PREDANÝ!!! Ponúkame na predaj 1-izbový byt na PERFEKTNEJ adrese v Košiciach. Ide o moderne zre

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

128,000 € 8000 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt, Košice - Západ, Bernolákova ulica

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Bernolákova | 34 m²

REZERVOVANÉ Diamond Reality ponúka na predaj 1-izbový byt na prízemí bytového domu na sídlisku

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

140,000 € 4118 €/m²

Garáž na predaj, Košice , Kuzmányho sídlisko, Belanská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Belanská | 18 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkam na predaj radovú garáž. Nájomné za pozemok pod garážou j

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

28,500 € 1583 €/m²

Na prenájom sklad- lodný kontajner na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 67 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o rozloh

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

105 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Sekčovska | 180 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadn

Publikované: 05.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Na prenájom spevnená plocha

Reality Prešov

Prevádzkový areál | Herlianska | 495 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu spevnenú, oplotenú ploc

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad- hala

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 127 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadne

Publikované: 17.07.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

492 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad s kanceláriou na Jesennej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 355 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor s kan

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 602 m²

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Menší 3 izbový drevodom v Trávnici – zdravé bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Trávnica

Rodinný dom | Nová | 115 m²

Hľadáte nové, úsporné a ekologické bývanie v pokojnej lokalite? Ponúkame na predaj 3-izbový mon

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trávnica

120,000 € 1043 €/m²

Na predaj investičný pozemok Veľký Lapáš - len 10,50 eur za m2

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľký Lapáš | 3,333 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Veľký Lapáš v tesnej blízkosti zás

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

35,000 € 11 €/m²

Na prenájom výrobné a skladové priestory v Veľkom Šariši

Reality Veľký Šariš

Priestor pre sklad | železničiarska | 700 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu výrobné, skladové priestor

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Šariš

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom sklad - kancelária na Levočskej ul. v Prešove bonus parkovanie pre jedno auto v podzemnej garáži zdarma.

Reality Prešov

Administratívny objekt | Levočska | 30 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na prenájom skladovacie-kancelárske

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Coworkingový priestor na prenájom v CASSOVARE

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Žriedlova | 8 m²

Ing. Kristína Benöczová v spolupráci s Diamond Reality, vám ponúkajú reprezentatívne a zároveň

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

133 €/mesiac 11 €/mesiac/m²