471 inzerátov v ponuke
Garáž | Jarná | 25 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj nadštandardne veľkú garáž
16,000 € 640 €/m²
1 izbový byt | Titogradská | 35 m²
PREDANÝ!!! Ponúkame na predaj 1-izbový byt s LODŽIOU na ulici TITOGRADSKÁ, nachádzajúci sa v o
155,000 € 4429 €/m²
Rodinný dom | 303 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom, v obci Olšovany, 15
194,990 € 644 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 273 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj jednopodlažnú, kompletne
350,000 € 1282 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | železničiarska | 70 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n
525 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Strojnícka | 119 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o rozloh
850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | nemá | 1,759 m²
Diamond reality Nitra v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa
94,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nemá | 900 m²
62,000 € 69 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | hlavná | 100 m²
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov.Ponúkame Vám na predaj domček ktorý je vhodný aj
75,000 € 850 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Cetín | 1,397 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Cetíne. Ide o krásny veľký pozemok o výmere 1397
79,990 € 57 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | nemá | 30 m²
Na predaj záhrada s chatkou pri jazere s mólom v katastrálnom území Kokšov - Bakša. Záhrada je
59,999 € 2000 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Strojnícka | 113 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam prenájom kancelárskych priestorov n
8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 2,000 m²
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu kancelárske, skladové, výro
4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Rodinný dom | hlavna | 100 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj rodinný dom, pre rodinu
260,000 € 2600 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | kap. Nálepku | 41 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. na prenájom klimatizované priestory v nov
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Rodinný dom | nemá | 200 m²
Na predaj rozostavaný nový rodinný dom, obec Potônske lúky. K domu prislúcha pozemok o výmere 4
243,000 € 1215 €/m²
Skladový objekt | Cabaj | 700 m²
Ponúkame na prenajom skladové, prípadne výrobné priestory v obci Cabaj - Čapor pri Nitre. Rôz
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Nitra | 23 m²
Ponúkame na predaj moderný podnikateľský priestor v atraktívnej lokalite priamo v centre Nitry,
87,500 € 3804 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nitra | 33 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 33 m2 v Nitre,v centre. Cena 500 eur plus energie. K
500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Jazerná | 704.71 m²
Diamond Reality Benöczová, s.r.o. vám ponúka oplotený pozemok (časť z pozemku parcela reg. „C",
20 €/m2/rok 20 €/m2/rok
Obchodné priestory | Moldavska | 1,314 m²
Diamond Reality Benöczová s.r.o. Vám ponúka na prenájom MULTIFUNKČNÉ prevádzkové priestory býva
300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Jazerná | 400.32 m²
Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám ponúka priestor na prenájom o výmere o výmere 400 m2 . Do
3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Rodinný dom | nemá | 1,050 m²
Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou v obci Jablonica, 10 km od Senice. Pozemok má ro
78,500 € 75 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.