Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Detail realitnej kancelárie

BVT Real s.r.o. img Počet inzerátov: 0
Adresa
Suchá nad Parnou 223
91901 Trnava
Slovenská republika
Telefón: +421 949 300 448
Fax
Adresa webovej stránky: www.bvtreal.sk
Email bvtreal@bvtreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme AnglickyŠpanielskySlovensky

e-Vizitka
BVT Real s.r.o.  je realitná agentúra, ktorá sa špecializuje na kúpu, predaj a prenájom všetkých nehnuteľností v regiónoch Trnava, Pezinok, Hlohovec, Piešťany, Galanta a Bratislava a Senec. Do nášho porltólia zaraďujeme výhradne právne nezávadné nehnuteľnosti, u ktorých preverujeme pôvod, právnu nezávadnosť a technický stav, ktorý odpovedá popisu danej nehnuteľnosti. V prípade, že si nás zvolíte ako sprostredkovateľa Vášho realitného obchodu, môžeme Vam zaručiť, že nehnuteľnosť ktorú kupujete, má vysporiadané pozemky a ostatné vlastnické záležitosti, nie je na ňu viazané žiadne vecné bremeno a jej technický stav odpovedá uvedenému popisu.

SLUŽBY ALL INCLUSIVE U NAŠEJ SPOLOČNOSTI

7 pilierov, na ktorých sa dá stavať.....

1. PREPIS nehnuteľnosti je pre každého klienta ZDARMA.  ( Návrh na vklad vlastníckeho práva na nového majiteľa na katastrálnom úrade – kolok 66 € )

2. V prípade čerpania HÚ Vám nami odporúčaní hypotekárni špecialisti ZDARMA sprostredkujú požadovaný úver, a to v ktorejkoľvek banke na Slovensku. Samozrejme s najvýhodnejším úrokom pre Vás.

3. Nikdy nezavádzame. Cena, ktorú uvádzame je vždy KONEČNÁ (žiadne skryté poplatky), je v nej už zahrnuté vypracovanie všetkých zmlúv (v spolupráci u nášho externého právnika), všetky poplatky na katastrálnom úrade spojené s prevodom nehnuteľnosti (výber listu vlastníctva + katastrálnej mapy), overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách a samozrejme kompletná starostlivosť o klienta po celý čas obchodu od prvej obhliadky až po vydanie listu vlastníctva novému majiteľovi.

4. Kupujete alebo predávate nehnuteľnosť ZAŤAŽENÚ hypotékou alebo exekúciou? U nás žiadny problém, všetky záležitosti ktoré sa týkajú tiarch na nehnuteľnostiach  vybavíme za Vás, samozrejme k Vašej spokojnosti. A hlavne bez rizika pre Vás.

5. Potrebujete rýchlo hotovosť a nemáte čas čakať na prípadného kupujúceho?  Naša spoločnosť ponúka za Váš byt (iba v mestách) HOTOVOSŤ.  Rýchlo.

6. Plánujete sa presťahovať za prácou do iného okresu? Naši skúsení realitný makléri, ktorý pôsobia v regiónoch TRNAVA, PEZINOK, HLOHOVEC, SENEC, Vám vždy ochotne poradia.

7. Pojmy ako serióznosť, diskrétnosť, čestnosť, ústretovosť nám nie sú cudzie. PRESVEDČTE SA !!!


Vsaďte na istotu, spoľahnite sa na služby ALL INCLUSIVE od BVT Real s.r.o.

Ďakujeme Vám za priazeň ktorú nám venujete a tešíme sa na stretnutie.

Registrovaný obchodník s nehnuteľnosťami na Reality.sk od 15.12.2008

Magazín Reality

 

5 spisovateľských domov, v ktorých boli napísané top bestsellery

 

 

Realitný trh v Bratislave je plný extrémov

  • Zobraziť publikovaný inzerát