RE0006354-21-000010 (JuNPrlOrTeT) Aktualizovaný: 24. 05. 2023 1. publikácia: 24. 05. 2023

SVOBODA & WILLIAMS I Administratívne priestory s parkovacími miestami blízko Trnavského mýta

Tehelná
Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

7,5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Základné informácie

Druh:
Kancelárie, administratívne priestory

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
380 m²
Info
Administratívne priestory na prenájom v jednopodlažnom objekte s parkovacími miestami v mestskej časti Nové Mesto sa nachádzajú v blízkosti Trnavského mýta, v lokalite, kde je všetko na dosah ruky (kompletná občianska vybavenosť), s výbornou dopravnou dostupnosťou a spojením s ostatnými časťami mesta (autom, MHD, pešo).

Priestory o výmere 380 m2 sú dispozične členené na viacero samostatných miestností so svetlou výškou v rozpätí 2,45 m až 4 m, majú jeden vchod, vlastnú kuchynku a oddelené toalety. Prenajímajú sa ako jeden celok. Priestory sú chránené bezpečnostným systémom (alarmom), ako aj mechanickým zabezpečením okien mrežami. K priestorom je možný prenájom vonkajších parkovacích miest za príplatok.

Trnavské mýto a jeho okolie je dôležitou súčasťou širšieho centra mesta, má priame spojenie s hlavnou železničnou stanicou i letiskom, nachádza sa tu nákupné a zábavné centrum Central, ako aj ďalšie nákupné možnosti vrátane tržnice, reštaurácie, kaviarne, školy, polikliniky a obľúbených športovísk. V súčasnej dobe mení svoj postindustriálny ráz a má perspektívu stať sa dôležitým kultúrno-spoločenským bodom na mape Bratislavy a tiež výrazne posilniť svoje postavenie významného dopravného uzla.

Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomca neplatí províziu.

https://svoboda-williams.sk/prenajom/kancelarie/detail/38669-tehelna
ID 38669
--
Administrative premises for rent in a one-storey building with own parking spaces situated in the Nové Mesto district near Trnavské mýto, in a location with full amenities close at hand, with excellent transport accessibility and connection to other parts of the city (by car, public transport, on foot).

Premises with an area of 380 sq. m. are divided into several separate rooms with a clear office height in the range from 2.45 m to 4 m, do have one entrance, own kitchen and separate toilets. They are intended for rent as a whole. The premises are secured by alarm security system as well as mechanical security of the windows with grilles. The premises come with outdoor parking spaces available for rent for an additional fee.

Trnavské mýto and its surroundings have become important part of the wider city center, the location has a direct connection to the main train station as well as the airport, there is a shopping and entertainment center Central, it also offers other shopping opportunities including fresh market, restaurants, cafes, schools, health care facility, and popular sport facilities. It is currently changing its post-industrial character and has the prospect of becoming an important cultural and social point on the map of Bratislava and also significantly strengthening its position as an important transport hub.

Rents and fees are listed without VAT. Lessee pays no commission.

https://en.svoboda-williams.sk/rent/office-space/detail/38669-tehelna
ID 38669
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
380 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
2,5 €
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

+421948939938 zobraziť číslo

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Zuzany Chalupovej 10B - prizemie • 85107, Bratislava-Petržalka (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

7,5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

+421948939938 zobraziť číslo