VÝMENA zrekonštr. chata Tomky za byt v BA

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na výmena Borský Svätý Jur

148,900 € 1241 €/m²

VÝMENA Štýlová chalupa v obci ZÁVOD za byt v BA

Reality Závod

Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na výmena Závod

107,900 € 1660 €/m²

PONÚKAME NA PREDAJ alebo NA VÝMENU za Váš byt moderný 4 izbový byt s loggiou

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Gagarinovo námestie | 78 m²

***** NOVINKA ***** MODERNÝ, KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII !!! Hľad

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na výmena Košice-Nad jazerom

249,000 € 3192 €/m²

2-izbový byt na výmenu v SNV za 1-izbový byt v SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Krčméryho | 48.41 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj alebo výmenu 2-izbový byt v SNV. 2-izbový byt s otvo

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na výmena Spišská Nová Ves

Cena dohodou

STRATEGICKÁ PRÍLEŽITOSŤ: Zámena rozvojového projektu s SP za výnosovú nehnuteľnosť (SR/ČR)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 4,098 m²

Zenith Luxury Real Estate exkluzívne ponúka na transakciu jeden z posledných ucelených stavebný

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na výmena Bratislava-Nové Mesto

3,688,200 € 900 €/m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na výmena Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

Rodinný dom 5-km od Štúrova

Reality Obid

Vidiecky dom | Bottova | 145 m²

Ponúkame na predaj/výmenu 3-izbivý rodinný dom blízko Štúrova v obci Obid. Dom bol postavený v

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na výmena Obid

85,000 € 586 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie