RE0005831-22-000648 (Jup2akFH19E) Aktualizovaný: 08. 08. 2022 1. publikácia: 08. 08. 2022

Na predaj priestranný dom 227 m2 so širokým využitím na komerčné účely

Pod Kláštorom
Hronský Beňadik • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

59 000 € 260 €/m²

Základné informácie

Druh:
Iný priestor

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
227 m²
Info

Ponúkame na predaj priestranný dom vedený ako obchod / hostinec a dlhoročne využívaný ako obchodný priestor nachádzajúci sa priamo pod historickým benediktínskym kláštorom v centre obce Hronský Beňadik.


Vzhľadom na veľkosť priestorov a lokalitu využitie domu môže byť všestranné: skladovanie, predaj, autoservis, po väčších úpravách reštaurácia, ubytovanie, ale aj bývanie. V minulosti, okolo roku 1900 bol priestor využívaný, ako hostinec a navštevovaný nielen zákazníkmi z dediny a okolia, ale aj priamo z kláštora. Vďaka 60m2 pozemku, ktorý je súčasťou predaja bol prístup do hostinca pre „inkognito“ zákazníkov zo zadnej strany domu. Približne v päťdesiatich rokoch sa účel využitia zmenil na predajné a skladové účely. Posledných 15 rokov sa časť priestorov využívala ako predajňa – železiarstvo a druhá časť ako pracovná dielňa.


Dom s celkovou úžitkovou plochou 227 m2 má tri samostatné vstupy od hlavnej ulice, čo umožňuje novému majiteľovi viacero možností využitia. Vchod na ľavej strane budovy je do skladových priestorov, ktoré sú následne prepojené so štyrmi miestnosťami, chodbou, kanceláriou a uzavretou terasou o veľkosti 45 m2. Stredný vchod vedie do predajne, z ktorej je priechod do skladu a spomenutých priestorov. Vchod na pravej strane je do dielne, ktorá disponuje dvomi veľkými miestnosťami a jednou malou s celkovou plochou 71m2. Táto časť domu nie je prepojená so zvyšnými časťami a má aj samostatný prívod elektriny. 


Pod domom sa nachádzajú dve identicky riešené pivnice, z ktorých každá má výmeru 18 m2. Podkrovie domu je priestranné s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv. Dom je napojený na elektrinu a mestský vodovod s možnosťou pripojenia na žumpu nachádzajúcu sa na vedľajšom obecnom pozemku. Celkový stav domu je veľmi zachovalý, múry sú suché, krov pevný, časti krytiny potrebujú vymeniť (škridla).    


Hronský Beňadik má vzhľadom na trojminútovú vzdialenosť od diaľnice R1 (Bratislava – Banská Bystrica) výbornú strategickú polohou. Výborná dostupnosť nielen od diaľnice, ale aj do okolitých miest – Nová Baňa, Žarnovica alebo Levice. Samotná obec s počtom obyvateľov 1200 je obklopená peknou prírodou, leží na pravom brehu Hrona na styku Podunajskej pahorkatiny, Pohronského Inovca a Štiavnických vrchov.


Ak Vás naša ponuka zaujala zavolajte a dohodnite si  obhliadku.


kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk


certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie


V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.


Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. 


Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
227 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Juraj Ladziansky

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

0944 500 834 zobraziť číslo

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

Jelšová 11 • , Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Celá ponuka spoločnosti

59 000 € 260 €/m²

Kontakt na predajcu

Juraj Ladziansky

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

0944 500 834 zobraziť číslo