(JuF1-RkcGE4) Aktualizovaný: 03. 10. 2022 1. publikácia: 03. 10. 2022

Arvin & Benet | Komplex nebytových priestorov na Obchodnej ulici

Obchodná
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

950 000 € 2778 €/m²

Základné informácie

Druh:
Obchodné priestory

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
342 m²
Info
Arvin & Benet ponúka na predaj komplex 3 nebytových priestorov v pokojnom vnútrobloku na Obchodnej ulici v Starom Meste.

Priestory sa nachádzajú na prízemí v bytovom dome a jedná sa o spolu tri priestory rozdelené do niekoľkých prevádzok, kúpa je teda zaujímavá aj ako investícia, vzhľadom k dobrej prenajímateľnosti priestorov.

Nebytový priestor č. 1 je vo výmere 138,7 m2 a nachádza sa v prednej časti pasáže s výkladom priamo do Obchodnej ulice. Priestor má skvelý potenciál aj pre realizáciu gastronomickej prevádzky s miestnosťou na obsluhu hostí a zadnou časťou pre zázemie. Aktuálne je zadná časť vybavená ako kuchyňa a priestor disponuje aj kvalitnými sociálnymi zariadeniami a ďalšími miestnosťami pre zázemie personálu, či sklad. Súčasťou tohto priestoru je aj miestnosť s vlastným vstupom o výmere 23 m2, ktorá sa môže užívať samostatne, aktuálne je tam malá gastro prevádzka.


Nebytový priestor č. 2 o výmere 137,11 m2 sa nachádza vo vnútrobloku, je dvojpodlažný a každé podlažie sa dá užívať separátne vzhľadom k samostatným vstupom. Aktuálne je na prízemí prevádzka reštaurácie a na poschodí skvelý 3 izbový apartmán, s dvomi balkónmi s príjemnými výhľadmi do zeleného vnútrobloku, ktorého potenciál môžete využiť na krátkodobý (air bnb) alebo dlhodobý prenájom.

Nebytový priestor č. 3 je vo výmere 66,18 m2 so vstupom z vnútrobloku. Je to priestor v suteréne vhodný tiež na prevádzku vinárne, baru alebo i adminstratívne, skladové účely, či umelecký ateliér.

Nebytové priestory č. 2 a 3 boli kompletne rekonštruované, sú vybavené klimatizáciou, zabezpečovacím a kamerovým systémom, teplo je privádzané do priestorov z vlastnej kotolne bytového domu.


K nebytovým priestorom je možné jednoducho zriadiť aj užívanie terasy priamo vo vnútrobloku.

Benefitom je skvelá lokalita a unikátnosť dispozície nebytových priestorov, ktoré sú vhodné pre zriadenie širokého spektra podnikateľských zámerov.


Lokalita:


Nebytové priestory sa nachádzajú na ikonickej Obchodnej ulici v bratislavskom Starom meste s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou. V blízkosti sú rôzne prevádzky služieb, lekárne, potraviny a zástavky MHD len na niekoľko krokov.


Cena: 950 000 eur
Výmera: 341,99 m² 


Pôdorysy nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/694/komplex-nebytovych-priestorov-na-obchodnej-ulici

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
342 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Arvin & Benet

Arvin & Benet

0255565555 zobraziť číslo

Arvin & Benet

Záhradnícka 30 • 82108, Bratislava-Ružinov
Celá ponuka spoločnosti

950 000 € 2778 €/m²

Kontakt na predajcu

Arvin & Benet

Arvin & Benet

0255565555 zobraziť číslo