RE0002576-20-000007

Lukratívne kancelárske priestory v modernom administratívnom centre ZUCKERMANDEL

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Kancelárie, administratívne priestory

Typ:
Prenájom

Celková podlahová plocha
14 m²
Ulica:
Žižkova

Mesto:
Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika

Aktualizovaný: 25. 05. 2020 1. publikácia: 25. 05. 2020
THE CONCEPT REAL ESTATE ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory v modernom administratívnom centre ZUCKERMANDEL v centre Bratislavy.

Kancelária je vybavená kancelárskym nábytkom, takže nie je nutná žiadna počiatočná investícia.

V cene mesačného nájmu je zahrnuté sídlo firmy spolu s administratívnou podporou a asistenčné služby ako je starostlivosť o prichádzajúcu poštu vrátane jej preposielania (napr. kuriér, fax, naskenovanú e-mailom), využitie lokálneho telefónneho a faxového čísla, profesionálne odpovedanie na prichádzajúce hovory v mene Vašej spoločnosti, ale taktiež prestížna obchodná a registračná adresa na Vašich vizitkách a flexibilita služieb ušitých individuálne na mieru podľa potrieb. Vďaka týmto výhodám tak ušetríte na nákladoch nie len za administratívnych pracovníkov.

V rámci poskytovania kvalitných a nadštandardných služieb je k dispozícii aj administratívny kútik s kompletným vybavením (multifunkčné tlačové zariadenie, rezačka, viazačka, skartovačka, laminovačka) a tiež neobmedzený prístup k business lounge s príjemným posedením a kuchynkou s kvalitným kávovarom.

Za poplatok je k dispozícii prenájom štyroch zasadacích miestností s kapacitou od 4 do 30 osôb s profesionálnym technologickým vybavením ako je internet, projektory, konferenčné telefóny, projekčné plátno, flipcharty a pod.

Priestory sú strážené 24 hodinovou strážnou službou a vstup do kancelárskych priestorov je vďaka čipovej karte neobmedzený.

Kancelária nepotrebuje žiadne vstupné náklady a je voľná prakticky ihneď.

Ku kancelárii je možnosť prenájmu parkovacieho miesta v garáži priamo v budove, vďaka čomu sa dostanete rýchlo a pohodlne z auta do práce aj v nepriaznivom počasí.

Táto jedinečná ponuka je reprezentatívnym sídlom a miestom, ktoré zvýši prestíž Vašej spoločnosti a posúva kvalitu Vami ponúkaných služieb na vyššiu úroveň.
Prečítať viac

Charakteristika

Stav nehnuteľnosti: novostavba
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Michal Drobný

Michal Drobný

+421 902 888 111 Zobraziť číslo

THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.

THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 13

Žižkova 9
81102, Bratislava - Staré Mesto (SK)

900 €/mesiac 64 €/m2/mesiac

Michal Drobný

Michal Drobný

THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.

+421 902 888 111 Zobraziť číslo