Vážení klienti, ku dňu 20.3.2020 aktualizujeme naše Všeobecné obchodné podmienky.

RE0005737-19-001695 (206496)

Kancelárske priestory v Trnave na prenájom, v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici

Cena na vyžiadanie

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Kancelárie, administratívne priestory

Typ:
Prenájom

Ulica:
Paulínska

Mesto:
Trnava, Slovenská republika

Aktualizovaný: 03. 04. 2020 1. publikácia: 03. 04. 2020
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici v Trnave. Priestory sú vhodné ako sídlo pre rôzne obchodné aj neobchodné spoločností, ktoré chcú byť viditeľné a chcú mať svoje sídlo v centre Trnavy s jednoduchým parkovaním pre zamestnancov a ich klientov.
Celý objekt budovy je zabezpečený kamerovým systémom, alarmom a kontrolovaným vstupným systémom na hlavných vchodových dverách do budovy, pomocou ktorého je možný 24 hodinový vstup do budovy. Počas nočných hodín je v čase od 18.00 - do 07.00 hod. zabezpečená v budove strážna služba. Budova disponuje výťahom. Parkovanie pre nájomníkov je zabezpečené na parkovisku za budovou, kde je vstup pre nájomníkov možný prostredníctvom čipových kariet a je zabezpečený kamerovým systémom. Ponúkané priestory sa nachádzajú v tesnej blízkosti štadióna Antona Malatinského a obchodného centra City Aréna a iných kultúrnych a športových zariadení.

1. Poschodie:

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 92 m2. Cena za prenájom je 6 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby – plyn, voda, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. je 1,463 EUR / za m2 na mesiac. Spotreba elektrickej energie sa na 1. podlaží platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 2 x ročne (jún, december).V miestnosti sa nachádza klimatizácia.

Cvičebňa s podlahovou plochou 120 m2. Cena za prenájom je 6 EUR/m2 na mesiac. Je vhodná na rôzne športové aktivity. K miestností prislúchajú toalety, sprcha, šatňa a zadná miestnosť o rozlohe cca. 30 m2. Cena za energie a služby – plyn, voda, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. je 1,463 EUR/za m2 na mesiac. Spotreba elektrickej energie sa na 1. podlaží platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 2 x ročne (jún, december). V miestnosti sa nachádza klimatizácia.

2. Poschodie:

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 38 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/ za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, upratovanie spoločných priestorov, komunálny odpad a pod.. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 32 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 40 m2. Jedná sa o dve prepojené miestnosti. Cena nájmu ako u vyššie uvedených miestností.(REZERVOVANÉ)

3. Poschodie

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 17 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).
Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 20 m2. Cena za prenájom za 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Na budove sú k dispozícii aj menšie priestory v rozmeroch 13m2, 15m2, 16m2... cena za prenájom je 6,75€/m2/mesiac a cena za energie a služby je 2,875€/m2/mesiac + spotrebovaná el. energia pri používaní klimatizácie.

Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta je 25 EUR za mesiac. Miestnosti sa prenajímajú na dobu neurčitú s 3 mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpísaní zmluvného vzťahu sa platí zábezpeka (záloha za posledné nájomné a energie) vo výške 1 mesačného nájomného a energií a služieb. Táto platba bude odpočítaná posledný mesiac zmluvného vzťahu.
Internetové pripojenie v kancelárskych priestoroch si každý nájomca zabezpečuje samostatne.

Prečítať viac

Charakteristika

Celková podlahová plocha: 1 m²
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Výťah: áno
Bezpečnostné zariadenie: áno
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Broker Consulting, a.s.

+421 800 115 115 Zobraziť číslo

Broker Consulting, a. s.

Broker Consulting, a. s.

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 447

Pribinova 25
81109, Bratislava - Staré Mesto (SK)

Cena na vyžiadanie

Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a. s.

+421 800 115 115 Zobraziť číslo