RE0006342-19-000064 (N190516/100RG_01) Aktualizovaný: 28. 11. 2021 1. publikácia: 28. 11. 2021

Kancelária na prenájom 95 m2 – odpis nájomného - centrum KE s parkovaním - VOĽNÉ IHNEĎ

Jesenského
Košice - Staré Mesto • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

890 €/mesiac 9 €/m2/mesiac

Základné informácie

Druh:
Kancelárie, administratívne priestory

Typ:
Prenájom

Celková podlahová plocha:
95 m²
Info
Chcete zažiť, aké je to pracovať úplne v centre Starého mesta v priestranných a moderných priestoroch? Užívať si atmosféru vysokých stropov a krbu v jednej z miestností? Aké je to netráviť svoj voľný čas hľadaním parkovacieho miesta, ale pohodlne ho odparkovať na kamerami stráženom parkovisku, prípadne v súkromnej garáži? Aké je to byť v strede diania, ale pritom mať stále možnosť vyjsť francúzskymi dverami z kancelárie do pokojného zeleného vnútorného átria?
Ak áno, ste na správnej adrese - vo vyhľadávanej lokalite v centre Košíc na Jesenského ulici o v tesnej blízkosti pešej zóny. Okrem všetkých výhod Vám ponúkame možnosť odpisu nájomného ako firemné náklady.

Priestory majú 3 oddelené miestnosti o výmere 95 m2 a prešli kompletnou modernizáciou ukončenou v 01/2021: absolútne nová kuchynská linka na mieru so spotrebičmi (mikrovlnka, chladnička, elektrická varná doska, rúra, umývačka riadu), kúrenie je zabezpečené kombináciou podlahového kúrenia a radiátorov, priestory sú klimatizované a prestupu tepla zabraňujú drevené okná. Bezpečnosť zabezpečuje alarm, kamerový systém a kamerový domový vrátnik. Prístup na internet je zabezpečený optikou. Kúpelňa je vybavená práčkou, toaleta je oddelená.
Okolie je tiché a príjemné s bohatou občianskou vybavenosťou, v pešej dostupnosti reštaurácie, kaviarne, notár, advokát, pošta 2, potraviny, mestský park a hlavná vlaková a autobusová stanica, zastávka MHD.

Priestory sa nachádzajú v kompletne zmodernizovanej 3-podlažnej tehlovej budove (kompletná modernizácia vykonaná v roku 2020), vnútorný dvor s garážovým státím, vonkajšími parkovacími miestami, vlastným zeleným parkom. Celá budova je pod stálym kamerovým dohľadom so zabezpečovacím systémom. Čo sa susedov týka, nečakajte nič iné ako pokojných a srdečných ľudí, ktorí sú pripravení Vám vyjsť v ústrety, pokiaľ to bude možné.

Depozit platí nájomca pri podpise zmluvy. V cene nájmu nie sú zahrnuté energie (energie sú vo výške 1 eur / m2) Prenájom parkovacieho miesta alebo garáže po dohode.

Pre bližšie informácie kontaktujte realitného poradcu EQUILIBRIO real - Bc. Richarda Gála RSc. na tel.č.: 0915 954 325.
Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitno-konzultačnej spoločnosti EQUILIBRIO real. Ich kopírovanie a šírenie podlieha autorským právam.
Link na 3D scan: my.matterport.com/show/?m=3dSs5zzEQoS

kancelárske, priestory, prenájom, podnájom, nájom, 3 miestnosti, 3izb, 3 izb, 3 izbovy, 2izb, 2 izbovy, EQ real, eq, centrum, Košice, flat, Office


Do you want to experience what it's like to work in the very center of the old town and in a spacious and modern office? Enjoy the atmosphere of high ceilings and a fireplace in one of the room? What is it like not to spend your free time looking for a parking space, but to park it comfortably in a camera-guarded car park or in a private garage? What is it like to work in the middle of the action, but still be able to walk through the French doors from your office to a quiet green inner atrium? If so, you are at the right address - in a sought-after location in the center of Košice on Jesenského Street. In addition to all the benefits, we offer the possibility of writing off the rent as a business cost.
3 room office with an area of ​​95 m2 has undergone a complete modernization completed in 01/2021: absolutely new custom kitchen with appliances (microwave, fridge, electric hob, oven, dishwasher) , heating is provided by a combination of underfloor heating and radiators, the office is air conditioned and heat transfer is prevented by wooden windows. Security is ensured by an alarm and a camera system and a camera intercom. Internet access is secured by optics. The bathroom is equipped with a washing machine.
The area around the apartment is quiet and pleasant with rich civic amenities, within walking distance of restaurants, cafes, notary, lawyer, post office, 2 groceries, city park and main train and bus station, public transport stop.
The office is located in a completely modernized 3-storey brick building (complete modernization carried out in 2020), courtyard with a garage, outdoor parking spaces, own green park. The whole building is under constant camera surveillance with a security system. As for the neighbors, do not expect anything other than calm and cordial people who are ready to help you, if possible.
The deposit is paid by the tenant when signing the contract. Energy is not included in the rental price (price for energy is 1euro/1 m2). Rental of a parking space or garage by agreement.
For more information, contact the real estate consultant EQUILIBRIO real - Bc. Richard Gál RSc. on phone number: 0915 954 325.
Photos and text of the advertisement are the author's work and the property of the real estate-consulting company EQUILIBRIO real. Their copying and distribution is subject to copyright.
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
osobné

Prevažujúca konštrukcia objektu:
tehlová

Výťah:
nie

Počet izieb:
3

Náklady za služby a energie:
95 €/mesiac

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
áno

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Bc. Richard Gál, RSc.

Bc. Richard Gál, RSc.

+421 915 954 325
Zobraziť číslo

EQUILIBRIO real

EQUILIBRIO real

Ponuky spoločnosti: 28

27 • 04001, Košice - Dargovských hrdinov (SK)
EQUILIBRIO real

890 €/mesiac 9 €/m2/mesiac

Bc. Richard Gál, RSc.

Bc. Richard Gál, RSc.

+421 915 954 325
Zobraziť číslo