RE0004429-19-000034

Rača: Prenájom skladovej haly a administratívno-prevádzkovej budovy

3 700 €/mesiac 4 €/m2/mesiac

+ energie a poplatky
ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Skladový objekt

Typ:
Prenájom

Celková úžitková plocha:
980 m2
Ulica:
Račianska

Mesto:
Bratislava - Rača, Slovenská republika
Aktualizovaný: 19. 02. 2020 1. publikácia: 19. 02. 2020
V zastúpení klienta ponúkame na prenájom prevádzkový objekt zložený zo skladovej haly a administratívno-prevádzkovej 4-podlažnej budovy v osobnom vlastníctve.

Administratívno-prevádzková budova je štvorpodlažná stavba obdĺžnikového pôdorysu s plochou strechou. Súčasťou stavby je spojovacia chodba k objektu skladu s technologickou miestnosťou.
Stavba je založená na prehĺbených betónových základových pásoch a pätkách. Nosnú konštrukciu stavby tvorí ťažký železobetónový montovaný skelet opláštený stenovými panelmi a fasáda je obložená hliníkovými lametami. Na streche je hydroizolačná vrstva z pritavených asfaltových pásov.
Stropy sú železobetónové s viditeľnými trámami. Vnútorné schodisko je oceľové trojramenné bez podstupníc. V objekte je nákladný výťah s troma stanicami. Výťah má novú elektrickú rozvodňu s privolávačmi na každom poschodí. Okná sú hliníkové s izolačným dvojsklom, vonkajšie dvere sú hliníkové rolovacie nové s nerozbitným okienkom na dverách. Sociálne zariadenia sú na každom poschodí úplne nové s novými dlažbami a obkladmi a s novým zariadením. Steny sú vymaľované a stropy sú znížené a novo vymaľované v niektorých miestnostiach sú kazetové podhľady. V budove je elektrorozvod 220/380 V. Vo všetkých priestoroch sú naťahané nové elektrické rozvody. Vykurovanie je ústredné s liatinovými radiátormi so zásobníkom teplej vody s novými rozvodmi do nových sociálnych zariadení. Klampiarske práce sú z pozinkovaného plechu a objekt je opatrený bleskozvodom. Objekt je napojený na rozvod vody a kanalizáciu. Vstup do objektu je z južnej strany.
Podlahy sú na každom podlaží nové bezprašné s liateho epoxidového betónu vystužené na prízemí oceľovými karirohožami. Zastavaná plocha je o výmere 286 m2.

Sklad tvorí jednopodlažná prízemná hala obdĺžnikového pôdorysu so sedlovou strechou. Nosná konštrukcia je oceľová opláštená zateplovacími panelmi s obkladom profilovaným zinkovým plechom. Strop je teploizolačný a po stranách znížený nad novo vybudovanými dvoma domčekmi. Podlahy sú bezprašné s liateho epoxidového betónu. Hala má vlastný bleskozvod. Zastavaná plocha je o výmere 256 m2.

Celková plocha všetkých podlaží vrátane skladu je 980 m2. K dispozícii je kompletná dokumentácia k objektu ako aj podrobný znalecký posudok. Objekt disponuje dobrým dopravným napojením na hlavné mestské ťahy a diaľnicu a je non-stop strážený bezpečnostnou službou v areáli.

Cena prenájmu tejto nehnuteľnosti je 3.700 € mesačne (k cene sa nepripočíta DPH, majiteľom je fyzická osoba). Prevádzkové náklady za správu areálu vlastníkovi areálu (firma Agrimex) sú vo výške 865 € mesačne + DPH, poplatok za prenájom parkovacích státí je 30 € mesačne za jedno parkovacie státie. Energie sú hradené dodávateľom energii podľa reálnej spotreby (elektrina, plyn, vodné a stočné).
Prečítať viac

Charakteristika

Podlahová plocha: 980 m²
Výmera pozemku celkom: 542 m²
Skladový priestor: 485 m²
Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Vybavenie: zariadený so spotrebičmi
Prevažujúca konštrukcia objektu: železobet. skelet
Rok výstavby: 1984
Rok poslednej rekonštrukcie: 2008
Počet nadzemných podlaží: 4
Počet podzemných podlaží: 0
Príjazd: asfaltová cesta
Pozemok: 542 m²
Nosnosť výťahu: 1000 kg
Technické zázemie: 60 m²
Nosnosť mostového žeriavu: 8000 kg
Náklady za služby a energie: 1 300 €/mesiac
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Zdroj tepla: zemný plyn
Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (plynový)
Elektrický prúd: 220/380 V
Bremeno z nájmu: nie
Pamiatková starostlivosť: nie
Bezpečnostné zariadenie: áno
Internet: áno
Káblová televízia: áno
Zastávka autobusu: 0.3 km
Zastávka električky: 0.3 km
Hlavná cesta: 0.3 km
Odpadové vody: verejná kanalizácia
Požiarna voda: vnútorné hydranty
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Peter Lamper

Peter Lamper

+421 911 650 121 Zobraziť číslo

Relix, spol. s r.o.

Relix, spol. s r.o.

Ponuky spoločnosti: 12

Bukurešťská 3
81104, Bratislava - Staré Mesto (SK)

3 700 €/mesiac 4 €/m2/mesiac

Peter Lamper

Peter Lamper

Relix, spol. s r.o.

+421 911 650 121 Zobraziť číslo