RE0005595-20-000039

Prevádzkový areál 5064 m2 (autoservis 646 m2 + recyklácia automobilov) na predaj v Pezinku

Cena na vyžiadanie

Poznámka k cene: cena v RK
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Iný prevádzkový objekt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
646 m²

Ulica:
Viničianska

Mesto:
Pezinok

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 30. 10. 2020 1. publikácia: 30. 10. 2020
Objekt autoservisu sa nachádza v novovzniknutej priemyselnej zóne mesta Pezinok smerom na Viničné. Objekt bol odovzdaný do užívania v r.2016. Ide o nepodpivničný objekt s jedným nadzemným podlažím. Dispozične je objekt delený na administratívno-sociálnu časť a dielenskú časť, ktorá pozostáva z automechanickej dielne, autokarosárskej dielne a lakovacej dielne s lakovacou kabínou.

Vymenovanie jednotlivých pozemkov a stavieb, ktoré sú predmetom predaja: autoservis, Drobné stavby: prístrešok lakovacieho boxu, sklad prevádzkových kvapalín, oceľová kôlňa, ploty. Vonkajšie úpravy – prípojka vody, armatúrna šachta, protipožiarne nádrže, kanalizácia splašková, žumpa, kanalizácia dažďová + odlučovač ropných látok, prípojka plynu, prípojka elektriny, spevnené plochy, základ pre osadenie lakovacieho boxu.

Do administratívnej časti sú dva vstupy, do dielenskej časti je 5 vjazdov pre autá cez rolovacie brány. V admin. časti sú dve kancelárie, recepcia a chodba prepájajúca dielenskú časť so zázemím (denná miestnosť, kuchynka, šatne, toalety, miestnosť pre kotol, miestnosť pre výlevku, sklad. Z tejto časti je priamy vstup do autokarosárskej dielne, kt. je priechodná do automechanickej dielne a tá je priechodná do autolakernickej dielne s lakovacím boxom.

Stavebnotechnický popis: Založenie objektu na železobetónových základových pätkách a pásoch, zvislá konštrukcia – oceľový skelet z valcovaných profilov, stĺpy stužené zvislým stužením v pozdĺžnych a štítových stenách. Opláštenie je ľahkým sendvičovým panelom. Deliace priečky sú murované. Nosná konštrukcia – oceľové, priamopásové, zospádované väzníky. Okná plastové – izolačné dvojsklo, podlaha v dielenských priestoroch liata epoxidová, na recepcii keramická dlažba, v kanceláriách laminátová podlaha, vykurovanie teplovodné, radiátormi, plynový kondenzačný kotol Protherm.

Možnosť predaja aj s licenciami a povoleniami na recyklovanie automobilov prípadne aj ako autoservis spolu so zariadením a technickým vybavením potrebným pre činnosť autoservisu (zdviháky, lakovňa, rovnacia stolica, elektropneumatická prezúvačka a pod.).

Celková výmera pozemku je 5.064 m2, výmera budovy 646 m2. V zmysle územného plánu je možnosť zväčšiť zastavanú plochu až do cca. 2.450m2. Na pozemku sú okrem budovy ešte spevnené plochy (parkoviská a zeleň). Vstup na pozemok je cez 2 vstupné posuvné brány. Šírka pozemku cca 45 m, dĺžka 98 m až 125 m (nepravidelný štvoruholník). Prístup po asfaltovej areálovej komunikácií. Dobrá dostupnosť pre kamíóny. V blízkosti je zástavka MHD. Vzdialenosť od diaľnice ca. 8,5 km. (možnosť predaja nehnuteľností ako aj spoločnosti s licenciami)

Cena: v RK

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk
Prečítať viac

Charakteristika

Výmera pozemku celkom: 5064 m²
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: firemné
Prevažujúca konštrukcia objektu: oceľový skelet
Rok výstavby: 2016
Počet nadzemných podlaží: 1
Počet podzemných podlaží: 0
Príjazd: asfaltová cesta
Energetický certifikát budovy: B
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Zdroj tepla: teplo z kotolne
Bezpečnostné zariadenie: áno
Internet: áno
Diaľnica: 8.5 km
Hlavná cesta: 0.5 km
Súčasná prevádzka: plne v prevádzke
Možnosti rozšírenia: možnosť rozšírenia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Daniela Holler

+421 903 713 323 Zobraziť číslo

ImmoStrahl s.r.o.

ImmoStrahl s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 122

Slnečná 25
90045, Malinovo (SK)

Cena na vyžiadanie

Ing. Daniela Holler

ImmoStrahl s.r.o.

+421 903 713 323 Zobraziť číslo