Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nová ponuka práce

Pozícia Realitný maklér alebo manažér pobočky
Zmenené 4.4.2019 11:37
Miesto výkonu práce Žarnovica
Nástup 1.4.2019
Popis práce
Prijmeme nových kolegov do tímu
Ponúkame Vám prácu na pozícií realitného makléra alebo manažéra pobočky. Hľadáme zástupcov pre mestá Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica a Levice.

Hlavná náplň práce realitného makléra spočíva v sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Súčasťou náplne práce je aktívne získavanie nehnuteľností do ponuky, vyhotovovanie inzerátov, marketingové aktivity, komunikácia so zákazníkmi, zabezpečenie zmlúv a právnych dokumentov, poskytovanie informácií a poradenstvo. Výhodou je znalosť a možnosť poskytovania finančných produktov.

Práca realitného makléra je hodnotená na základe zrealizovaných obchodov. Záleží od makléra, na akej odmene sa dohodne s majiteľom nehnuteľnosti. Odmeny môžu byť veľmi rôzne, štandardne od 1000,- €, pričom šikovný maklér dokáže zrealizovať aj 3 obchody mesačne. Výška odmeny tiež narastá s kariérnym postupom makléra.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre ľudí bez predchádzajúcich skúseností v odbore. Naša spoločnosť Vám ponúka kompletné zaškolenie a priebežne vzdelávanie. S plánom kariéry od nového spolupracovníka až po riaditeľa.

Viac informácií nájdete tu >>
https://www.euroroyal.sk/kariera
[popis]
Kontakt Euro-Royal Reality s.r.o.
+421 915 865 681
galeta@euroroyal.sk
Gregor Galeta

Magazín Reality

 

Darovanie nehnuteľnosti s vecným bremenom dožitia

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát