Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nová ponuka práce

Pozícia Chceš byť výnimočný? Chyť svoju šancu. My ti ju dáme
Zmenené 21.6.2018 4:50
Miesto výkonu práce
Nástup 21.6.2018
Popis práce
Budeš pracovať v profesionálnom dobre fungujúcom realitnom týme.

Nehľadáme len ľudí so skúsenosťami, ale hľadáme osobnosť.

Ak chceš na sebe pracovať, osobne rásť a rád komunikuješ s ľuďmi, tak hľadáme práve teba.

Nie sme nadnárodná spoločnosť, kde budeš len jedno číslo v poradí. U nás pracujeme s osobným prístupom a s chuťou pomôcť.

Ak si to práve ty, prekroč svoj tieň, zdvihni telefón a zavolaj. Urobíme z teba profesionálneho realitného poradcu.

Vysoká provízia až 70%.

Kde by si robil? – v niektorom s okresov: Hlohovec, Trnava, Galanta, Piešťany, Pezinok, Senec

Urobte ten dôležitý prvý krok už dnes. Nemáte čo stratiť.
Pošlite Váš životopis a kontaktné údaje a pozveme Vás na osobný pohovor

Tel: 0909 13 38 38, mail bvtreal@bvtreal.sk

Hľadáme aktívnych ľudí do nášho tímu realitných maklérov.

Požadujeme to čo všetci naokolo.

Ale ponúkame niečo iné a výnimočné, a to predovšetkým:

•Zaručená pravidelná výplata nadštandardných provízií (až 70%)
• Zaručene žiadna práca v strese a pod tlakom
• Zaručené bezplatné zaškolenie, na ktorom Vám predáme fungujúci systém overený desať ročnou praxou
• Zaručená pomoc pri každodennom riešení problémov
• Zaručené ústretové vedenie spoločnosti, ktoré pristupuje osobitne nie len ku klientom, ale aj ku maklérom
• Žiadne mesačné poplatky (ani skryté). Navždy.
•Priame a férové jednanie.

Každý z Vás je unikátny a potrebuje osobitný prístup a osobitnú podporu.
Vieme to, a urobíme maximum pre Váš úspech.

Zaujalo Vás to? Potom sa ozvite a spolu pohneme svetom realít.

Náplňou tvojej činnosti by bolo:

•vykonávanie obhliadok nehnuteľností s vykonaním ich fotografickej dokumentácie
•vykonávanie obhliadok nehnuteľností so záujemcami o kúpu alebo nájom
•inzerovanie nehnuteľností na webovej stránke realitnej kancelárie (inzerciu na ostatných portáloch zabezpečíme my)
•komunikácia s inštitúciami zainteresovanými v procese prevodu nehnuteľností
•zabezpečovanie odborného poradenstva pre klientov

OČo vyžadujeme:

•samostatnosť a zodpovednosť
•minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
•výborné ovládanie slovenského jazyka
•ovládanie svetového jazyka vítané
•vodičský preukaz "B"
•prácu s PC na pokročilej úrovni
•príjemné vystupovanie
•chuť pracovať na svojom profesionálnom rozvoji

Ponúkame :
•prácu v etablovanej spoločnosti
•neustálu starostlivosť o tvojš odborný rast
•odbornú podporu pri práci
•motivačné odmeňovanie a variabilný pracovný čas.
[popis]
Kontakt BVT Real s.r.o.
+421 909 133 838
bvtreal@bvtreal.sk
Juraj Novák

Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát