Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nová ponuka práce

Pozícia REALITNÝ MAKLÉR
Zmenené 28.10.2017 10:24
Miesto výkonu práce
Nástup
Popis práce
APOLLO HOUSE S.R.O. JE PROFESIONÁLNA REALITNÁ KANCELÁRIA, KTORÁ SA ZAMERIAVA NA SPROSTREDKOVANIE KÚPY, PREDAJA A PRENÁJMU REZIDENČNÝCH A KOMERČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ.

NAŠIM KLIENTOM POSKYTUJEME KOMPLETNÉ PROFESIONÁLNE SLUŽBY V OBLASTI PRENÁJMU, KÚPI A PREDAJA NEHNUTEĽNOSTÍ. TIEŽ POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNYCH ÚVEROV. SAMOZREJMOSŤOU NAŠEJ FIRMY JE ZABEZPEČIŤ NAŠIM KLIENTOM KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS S PROFESIONÁLNYM PRÍSTUPOM.

VYSOKOU PROFESIONALITOU A ETIKOU NAŠICH MAKLÉROV PREKONÁVAME OČAKÁVANIA ZÁKAZNÍKOV A POZITÍVNE OVPLYVŇUJEME SPÔSOB OBCHODOVANIA NA SLOVENSKOM REALITNOM TRHU.

Spolu s našimi partnermi, dodávateľmi a developermi tvoríme silný tým, ktorý má spoločný záujem maximálne uspokojovať potreby zákazníka v obchode s nehnuteľnosťami.

Samozrejmosťou pre kvalitné splnenie našich služieb je spolupráca s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami. K požiadavkám našich klientov pristupujeme zodpovedne, spoľahlivo a diskrétne.


CHCETE BYŤ SÚČASŤOU NAŠEHO TÍMU? DOHODNITE SI POHOVOR NA TEL.ČÍSLE 0903/830 518 ALEBO POŠLITE ŽIVOTOPIS NA INFO@APOLLO.HOUSE
[popis]
Kontakt Apollo House s.r.o.
+421 903 830 518
info@apollo.house
Nikola Špaňúrová
  • Zobraziť publikovaný inzerát