3 izbový byt | Boženy Němcovej | 69 m²
Ponúkame na predaj pekný VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT s LODŽIOU a DVOMA BALKÓNMI na 7.poschodí /11 vo vyh
279,900 € 4057 €/m²
Priemyselná zóna | - | 243,711 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priemyselné pozemky vhodné na výstavbu výrobných
28 €/m2 28 €/m2
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Brezina, okres Trebišov. Dom bol daný do užívania v roku
93,000 € 620 €/m²
Garáž | Čárskeho | 18 m²
🚗 Na predaj: Garáž na Čárskeho ulici, Košice – Sever. Hľadáte vlastný parkovací alebo úložný p
21,500 € 1194 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 881 m²
Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p
34,359 € 39 €/m²
Záhrada | Jabloňová | 347 m²
V záhradkárskej osade Stráň na Borovej ponúkam na predaj vysporiadanú záhradku o výmere 347 m2
16,000 € 46 €/m²
3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²
AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac
250,000 € 2781 €/m²
Rodinný dom | Hôrka | 160 m²
Aj keď tento bungalov si veľmi rýchlo našiel nového majiteľa, už čoskoro vám predstavíme ďalší.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²
TOP – CITY v obci Abrahámovce okres Kežmarok ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche cca 900
73 €/m2 73 €/m2
4 izbový byt | Jelšová | 112 m²
Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o
365,000 € 3749 €/m²
Dvojgarsónka | - | 42.5 m²
Hľadáte štartovacie bývanie s nízkymi nákladmi alebo bezpečnú investíciu s rýchlou návratnosťou
123,000 € 2894 €/m²
4 izbový byt | Mengusovská | 100 m²
Predám krásny tehlový 4 izbový byt vo výmere 100 m2 (pôvodne 5 izbový) so záhradou v nádhernej
384,900 € 3849 €/m²
Rodinný dom | Sadočné | 320 m²
Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád
300,000 € 938 €/m²
Skladový objekt | - | 8,166 m²
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,
2,800,000 € 343 €/m²
Rodinný dom | Rybárska | 78 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s tromi samostatnými bytov
475,000 € 6090 €/m²
Rodinný dom | Rybárska | 78 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast
179,000 € 2295 €/m²
3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²
Exkluzívne IBA U NÁS !!!Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úži
133,000 € 1608 €/m²
Rodinný dom | Podhájska | 85 m²
Hľadáte moderné, pokojné a komfortné bývanie? Tento rodinný dom v obci Čechy postavený na kľúč
149,000 € 1429 €/m²
Rodinný dom | - | 300 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v
289,990 € 967 €/m²
3 izbový byt | Námestie Štefana Šmiheľa | 72 m²
Moderné bývanie v nádhernej lokalite | Projekt skolaudovaný KAPPA Reality prichádza s výnimočn
177,000 € 2458 €/m²
Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²
Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov
145,000 € 659 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 2,900 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane
129 €/m2 129 €/m2
Rodinný dom | Golianovo | 128 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková
259,000 € 2023 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Strekov | 820 m²
Exkluzívna PONUKA !!! Pozemok v maximálnej najlepšej lokalite tochto obca !!! Zavolajte a zisti
24,500 € 30 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.