Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTUM Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²

EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

255,000 € 4021 €/m²

Predaj pôvodný rekreačný areál s pozemkami a s lyžiarskym vlekom - INOVEC

Reality Trenčianske Jastrabie

Hotel, penzión, ubytovňa | Inovec | 1,412 m²

Ponúkame na predaj pôvodný rekreačný areál s pozemkami s možnosťou výstavby na úplnom vrchu poh

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Jastrabie

400,000 € 283 €/m²

NOVINKA - Praktický 1,5 izb. byt v štandarde s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 40.72 m²

Ponúkame na predaj praktický 1,5 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

123,900 € 3043 €/m²

Rodinný dom v Topoľčanoch na okraji priemyselnej zóny

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 150 m²

V ponuke je exkluzívne u nás na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na okraji priemyselnej zóny

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

60,000 € 400 €/m²

LUXUSNÝ APARTMÁN CYPRUS - PAPHOS, novostavba 2 izbový zariadený s parkovaním a bazénom

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení v rámci projektov LUXURY

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

290,000 € 4833 €/m²

Predaj | Rovinatý pozemok s výhľadom, Blatnica

Reality Blatnica

Rekreačný pozemok | Blatnica | 2,320 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok vedený ako orná pôda v obci Blat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

95,700 € 41 €/m²

Predaj | Priestranný 4-izbový byt s 2 balkónmi, Hliny V

Reality Žilina

4 izbový byt | Hečkova | 88 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a výnimočne svetlý 4-izbový byt s rozlohou 88 m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 2669 €/m²

Novostavba 3 izbový byt s terasou 176 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 176 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2131 €/m²

Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

Priemyselné pozemky Papradno

Reality Papradno

Komerčná zóna | Papradno | 3,985 m²

Predáme mierne svahovité priemyselné pozemky v Papradne. Nachádzajú sa vedľa cesty na Kolib

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

Na predaj budova vhodná aj na bývanie alebo podnikanie s bývaním.

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Slobody | 241 m²

Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

99,000 € 411 €/m²

VIDIECKY dom v MÉRA– reality Maďarsko

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

Rodinný dom na predaj v MAĎARSKU PRI KOŠICIACH vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza POPRI ROV

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Méra

16,900 € 169 €/m²

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 2731 m2; 112.440 €

Reality Nová Lesná

Iný stavebný pozemok | M.R.Štefanika | 2,731 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 2731m² priamo p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

112,440 € 41 €/m²

PREDAJ: Záhrada s chatkou Uľany nad Žitavou 401m2; Cena v RK

Reality Úľany nad Žitavou

Záhradná chatka | 16 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj záhradu s murovanou poschodovou chatkou v tichom

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,500 € 2406 €/m²

PREDAJ: Posledný voľný!!! St. pozemok Sľažany s IS - 594 m2;39.900 €

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | 594 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Sľažany, len 6 km

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,900 € 67 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Dva domy na veľkorysom pozemku v centre Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, ktorú si môžete dokončiť presne podľa svojich pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

110,000 € 550 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň – Mamateyova ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj slnečný, kompletne zariadený 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,500 € 3407 €/m²

Predaj 3-izbový rodinný dom s nádhernou záhradou – Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Hľadáte pokojné bývanie v tesnej blízkosti hraníc, v rodinnom dome s vidieckym šarmom? Ponúkame

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

158,000 € 1162 €/m²

PREDAJ – POZEMOK, 7213 m2, CESTA NA SENEC

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta na Senec | 7,213 m²

F-ONE Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj tento investičný pozemok: °LOKALITA:

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

2,236,000 € 310 €/m²

Exkluzívna VILA s panoramatickým výhľadom vo Svätom Jure - 5 izbová s terasou, átriom, krbom a pozemkom 6 616 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Panciere | 581 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu v malokarpatských vinohr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

1,590,000 € 2737 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k.ú. Strážov, obec Žilina

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | - | 2,310 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 2310 m2 v k. ú. Strážo

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

21 €/m2 21 €/m2

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

Predaj 2 izbových výnimočných apartmánov Taliansko Garda

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Ponúkame na predaj 2 izbové exkluzívne apartmány v Taliansku v obci Garda pri rovnomennom jazer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

840,000 € 15273 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie