POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

170,000 € 1619 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite | Chorváty

Reality Chorváty

Rodinný dom | - | 80 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorváty

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chorváty

84,000 € 1050 €/m²

Rezervovaný. Priestranný byt v TEHLOVEJ bytovke, Púchov

Reality Púchov

3 izbový byt | Športovcov | 72 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES výhradne ponúka na predaj priestranný 3 izbový

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Púchov

110,000 € 1528 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný dom na pozemku 2000m2 | Komjáti

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný rodinný dom s úžitkovou plochou 20

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komjáti

157,000 € 785 €/m²

Orná pôda na hranici intravilánu, Kubrá

Reality Trenčín

Orná pôda | K zábraniu | 4,182 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 4182 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Trenčín

5 €/m2 5 €/m2

Orná pôda 13.800 m2, Beckov

Reality Beckov

Orná pôda | 13,800 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 13 800 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1),

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Beckov

25,000 € 2 €/m²

AARK: Rodinný dom pre náročného klienta, Školská, KRAKOVANY

Reality Krakovany

Rodinný dom | Školská | 362 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krakovany

Cena dohodou

AARK: Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rodinným domom, Nová ul., ABRAHÁM

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 791 m²

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Abrahám

85,000 € 107 €/m²

PRÍJEMNÝ 3-izbový byt - košický typ, Bašťovanského ul. Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bašťovanského | 65 m²

Na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE DISPOZIČNE riešený 3-izbový byt košického typu v obľúbenej lok

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

196,500 € 3023 €/m²

REZERVOVANÝ Rodinný dom Hôrka - Ondrej

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²

AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

360° 3D 3 IZBOVÝ byt Podunajské Biskupice, Kazanská ul. s parkovacím miestom v cene

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 80 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe (2006) na Kazanskej ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

259,000 € 3238 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE | Polyfunkčný objekt s terasou | Bývanie + podnikanie v jednom

Reality Streženice

5 a viac izbový byt | - | 310 m²

AURA | Concept Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný polyfunkčný objekt, ktorý predstavuje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v obci Prestavlky, výmera 814m2

Reality Prestavlky

Rekreačný pozemok | 814 m²

Predaj pozemku v obci Prestavlky, 814 m² – s možnosťou výstavby 2 rekreačných chát. Ponúkam na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

48,900 € 60 €/m²

Predaj pozemku v Rakove o výmere 925m2

Reality Rakovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj slnečný pozemok v obci Rakovo o výmere 925m2. Pozemok

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Rakovo

69,999 €

PREDANÝ - 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII KOŠICE TERASA

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Uherova | 55 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka práve dokončený,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,000 € 3909 €/m²

Chorvátsko, ostrov PAG pekný apartmán 1 rád pri mori

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj: 1-izbový apartmán v Starej Novalji (32 m²) – 1. rad pri mori Cena: 135

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

135,000 € 4219 €/m²

obec Bystré – pekný, rovinatý pozemok s hospodárskou budovou, 872m2

Reality Bystré

Pozemok pre rodinné domy | Topoľová | 872 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok určený na budúcu výstavbu rodinného domu v pok

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bystré

55,000 € 63 €/m²

Chorvátsko luxusná vila s vyhrievaným bazénom 100 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusnú Vilu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite, len 100 m od mora

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

820,000 € 4481 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Zálesí, s bazénom, celoročnou terasou a murovaným záhradným domčekom

Reality Zálesie

Rodinný dom | Lúčna | 120 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zálesie

320,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÍNNY DOMČEK S PIVNICOU A VINIČOM V OBCI CHOTÍN

Reality Chotín

Záhradná chatka | Vinohradská | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj vínny domček s pivnicou v obci Chotín, okres Komárno. Má 2 nadzemné pod

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chotín

19,900 € 332 €/m²

Mobilný dom v pri potoku– na víkendy aj bývanie, Ľubietová

Reality Ľubietová

Chalupa, rekreačný domček | - | 530 m²

Pozemok pri potoku s novým mobilným domom – Ľubietová, Hutná Dolina Niektoré miesta nepotre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubietová

69,998 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | - | 379 m²

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE POZEMOK + ELEKTRINA + REÁLNY POTENCIÁL NA CELOROČNÉ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

34,997 € 92 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj apartmán Vysoké Tatry 4 izbový 112 m2 + terasa + balkón s výhľadom na Tatry + parkovanie

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Centrum | 112 m²

Realitná kancelária REALITY DAHLIA ponúka na predaj exkluzívne v krásnom prostredí Tatranských

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

339,000 € 3027 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie