Exkluzívne na predaj dom v Seliciach

Reality Selice

Rodinný dom | Sovietskej Armády | 80 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponuka na predaj rodinný domček v Seliciach. Kompletne prero

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selice

110,000 € 1375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada 250 m2 v OV Kráľova nad Váhom s bazénom na predaj

Reality Kráľová nad Váhom

Záhrada | - | 250 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v obci Kráľova nad Váhom. Záhrada s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová nad Váhom

33,000 € 132 €/m²

Vila Ranč - Krásna príroda, jazero, chov koní, apartmány, bazén, bowling, spoločenské akcie, kopec prírody, športu a relaxu

Reality Vlčany

Objekt pre obchod | Vlčany | 1,722 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj Vilu Ranč v okrese Šaľa. Vila sa nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vlčany

Cena dohodou

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

Na predaj exkluzívny 7-izbový trojpodlažný rodinný dom s wellness a bazénom – Blažov / Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | - | 550 m²

Hľadáte výnimočné bývanie s atmosférou súkromného rezortu? Predstavujeme vám exkluzívny 7-izbov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kútniky

699,900 € 1273 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 2319 m2, 2x Rodinný dom, 2x skladový priestor, Nákovná ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Nákovná | 2,319 m²

Na predaj 2x rodinný dom, Nákovná ul. Podunajské Biskupice - bližšie informácie radi poskytnem

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 620 m2, pre rodinný dom so stavebným povolením

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jarabinová | 620 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok so stavebným povolením, o rozlohe 620 m2, obec Kvetoslavov - rov

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

185,000 € 298 €/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 Charakteristika nehnut

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

410,000 € 4100 €/m²

Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZAUJÍMAVÉ 3i byt+kuchyňa 1xparkovanie+záhrada 82m2 Piešťany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom (5-izbový)+garáž+1x parking Komenského Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 119 m²

Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2647 €/m²

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izbový+terasa (18m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Diakovciach

Reality Diakovce

Rodinný dom | - | 914 m²

SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Diakovce

135,000 € 148 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Vrbové o výmere 2944m2.

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 2,944 m²

SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľmi pekný

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

280,000 € 95 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

Exkluzívne Pozemok pre výstavbu RD Hrádok pri Piešťanoch

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 793 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

83,000 € 105 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie