PREDAJ! Rodinný dom na veľkom pozemku v obci Ortuťová

Reality Ortuťová

Rodinný dom | - | 160.59 m²

Rodinný dom na predaj – Ortuťová, okr. Bardejov Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ortuťová

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE 3i podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 95 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1989 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3- izbový byt v TOP lokalite sídliska Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 72 m²

Objavte bývanie, ktoré spája komfort, štýl a ideálnu lokalitu pre rodinný život. Ponúkame Vám n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,000 € 1986 €/m²

LEVOČA - historický dom v centre mesta

Reality Levoča

Rodinný dom | Masiarska | 540 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný meštiacky dom v historickom centr

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

230,000 € 426 €/m²

Rezervovaný - NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 73,65 m2 kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3109 €/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt s loggiou, Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

100,000 € 1786 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOČIAR - pekný pozemok na výstavbu RD s murovanou chatou Tichá lokalita

Reality Bočiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,119 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bočiar

169,000 € 80 €/m²

NOVÁ CENA-KAVEČANY chatky v peknom prostredí lokalita Chmeľníky

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Lovecká | 394 m²

MH Real Vám ponúka miesto na relax, oddych v chatovej oblasti Kavečany - Chmeľníky. Chatky s r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 76 €/m²

Výrobný areál s administratívou – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | - | 3,900 m²

F-one reality ponúka na predaj udržiavaný výrobný areál s kompletným zázemím, situovaný v pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

2,000,000 € 513 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Rodinný dom v obci Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | - | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s veľkým potenciálom, kde budete mať prírodu doslova na dosah ruky? Mám

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hažín

129,900 € 1083 €/m²

Záhradka v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 325 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu, udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovcia

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

30,900 € 95 €/m²

PREDAJ - pozemok v obci Stará Huta - NOVÁ CENA

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | Stará Huta 115 | 29,443 m²

Na predaj: Pozemok v obci Stará Huta Ponúkame na predaj pozemok v obci Stará Huta so súpisným

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

3.7 € 0 €/m²

Predaj pozemkov s projektami pre stavebné povolenia v meste Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Kltipoch | 891 m²

Spoločnosť Solídne bývanie prináša na predaj 3 parcely(aj jednotlivo) určené na výstavbu Rodinn

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

72,000 € 81 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) - dohoda

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detva

63,000 € 39 €/m²

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj - priestranný rodinný dom - Diviaky TT

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Tehelná | 130 m²

Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

154,000 € 1185 €/m²

19á pozemok na výstavbu RD, 17m šírka, Nižný Klátov, Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

164,000 €

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom 5* hoteli v meste Batumi

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom, pár metrov od mora, v proj

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

110,000 € 3667 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 555 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

200,000 € 2000 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Predaj 3 izbový byt v Čereňanoch ulica Balovská 101/29

Reality Čereňany

Rodinný dom | Balovská | 98.8 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný tehlový dom v malebnej obci Čereňa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie