PREDAJ - pozemok v obci Stará Huta - NOVÁ CENA

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | Stará Huta 115 | 29,443 m²

Na predaj: Pozemok v obci Stará Huta Ponúkame na predaj pozemok v obci Stará Huta so súpisným

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

3.7 € 0 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Pozemok v obci Kurima

Reality Kurima

Záhrada | Smreková | 1,848 m²

VEĽKÝ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI KURIMA – 1848 m² PLNÝ MOŽNOSTÍ! Hľadáte miesto, kde si oddýchne

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kurima

31,000 € 17 €/m²

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

Predaj | Rekreačný pozemok v Strážove

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 2,310 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v k.ú. Strážov, Žilina ideálny na výstavbu malej ch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

48,900 € 21 €/m²

4-izb.chalupa/RD v srdci Tokaja, 25ár.pozemok–Černochov

Reality Černochov

Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²

Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Černochov

108,000 € 432 €/m²

4zb.byt s logiou, 81m2, Sokolovská ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

238,000 € 2938 €/m²

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

Predaj stavebný pozemok v novej časti obce Hrubý Šúr-Senec

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 831 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

145,425 € 175 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok - Červená Voda, oks Prešov

Reality Červená Voda

Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Červená Voda

44,900 € 78 €/m²

NA PREDAJ - POZEMOK VALČA 1014 m2

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²

*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Valča

69,900 € 69 €/m²

INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 36 m² | TRENČÍN

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 36 m²

🔥 NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 36 m² + LODŽIA + PIVNICA | TRENČÍN – SOBLAHOVSKÁ ULICA WFM Reali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

112,000 € 3111 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebné pozemky, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v meste Spišské Podh

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Malý Biel

Reality Veľký Biel

Garáž | Senec - začiatok Malého Bielu | 12.5 m²

Parkovacie miesto na predaj, Senec - Marhuľová ulica, na začiatku Malého Bielu. Veľkosť parkov

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Veľký Biel

7,900 € 576 €/m²

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 95 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1989 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30300)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie