Predám prerobený veľký 3- Izbový byt na Nábrežnej Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1625 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v prírode, obec Kysak

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatu nachádzajúcu sa v krásnom a pokojnom prostredí pri obci Kys

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

47,000 € 783 €/m²

2-izbový byt, Nad Jazerom, zeleň, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Polárna | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

Predaj 4 izb. rodinného domu, garáže a vedľ. stavby na 23,09 á pozemku, ZĽAVA 40000

Reality Malé Dvorníky

Rodinný dom | - | 198 m²

Pôvodna kúpna cena = 199.000,-€ Zľava 40.000,-€ !!! NOVÁ kúpna cena = 159.000 € + dohoda možná!

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

159,000 € 803 €/m²

RealityDS - PREDAJ moderná celoročne obyv. chatka so 170 m2 pozemkom, Bodíky AKCIA!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | - | 56 m²

KÚP DO KONCA APRÍLA - ČAKÁ ŤA ĎALŠIA ZĽAVA!!!!! Nová kúpna cena =74.900,-€ !!! Pôvodna kúpna ce

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

74,900 € 1338 €/m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ 4-izbový byt so záhradkou a parkovaním | Bučuháza – Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 123 m²

Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 280 m²

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce Ponúkame na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"Historický poklad" v srdci Levoče – meštiansky dom na prestížnom Námestí Majstra Pavla

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 582 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj výnimočný historický meštiansky dom priamo

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Pekná chata v Trnave pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Chalupa, rekreačný domček | - | 66 m²

Predstavujeme Vám peknú, príjemnú chatu v záhradkárskej oblasti Trnava pri Laborci - miesto, kd

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava pri Laborci

64,500 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Klasov

Reality Klasov

Pozemok pre rodinné domy | Klasov | 685 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Klasov, vzdialenosť od Nitry 13 km

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klasov

76,000 € 111 €/m²

Veľkorysý pozemok so záhradnou chatkou v obci Ubľa

Reality Ubľa

Chalupa, rekreačný domček | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý pozemok v malebnej obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ubľa

43,000 € 956 €/m²

Slnečný 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 63.85 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chata s pozemkom 380 m2, Ilava-Lašteky

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | Lašteky | 16 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku situovanú v pokojnej lokalite Ilava – Lašteky, ideálnu na o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

33,000 € 2063 €/m²

NA PREDAJ - 3-izbový byt priamo v meste Levoča.

Reality Levoča

3 izbový byt | Francisciho | 72 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v meste Levoča. Byt v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levoča

Cena dohodou

Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach

Reality Jelšovce

Obchodné priestory | Hlavná | 268.7 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj Podnikateľský objekt nachádzajúci sa v obci Jelšovce, len

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Jelšovce

257,000 € 956 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie