Pozemok pre rodinné domy | Dolné Slažany | 2,701 m²
Predaj stavebného pozemku – Slažany. Ponuka: Koval Reality vám ponúkajú na predaj rozsiahly st
65 €/m2 65 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Majcichov | 380 m²
Koval Reality Vám ponúkajú na predaj pozemok so základovou doskou nachádzajúci sa v obci Ma
105,000 € 276 €/m²
Záhrada | Na Hlinách | 392 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečnú záhradku v Nitre, v príjemnom a zelenom prostredí
19,000 € 48 €/m²
3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²
Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ
599,000 € 3175 €/m²
Rodinný dom | Lechnica | 500 m²
CentrumReal exkluzívne ponúka na predaj krásnu zrubovú chatu v malebnom prostredí Červeného Klá
Cena dohodou
Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Párovská | 64 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečný 3-izbový byt v Nitre, Párovská ulica. Hľadáte býv
170,000 € 2656 €/m²
Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H
159,900 € 800 €/m²
3 izbový byt | - | 74.3 m²
Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto
204,000 € 2670 €/m²
Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²
Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves
239,000 € 2383 €/m²
Vidiecky dom | Hlavna 10 | 110 m²
Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a nájdete skutočný pokoj? Ponúkame vám na predaj túto
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Michalovskej ulici v Sobranciach, ktorý je vďaka svojej
85,000 € 850 €/m²
3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na
148,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | - | 184 m²
*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v Dvorníkoch. Dom preš
139,900 € 760 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Družstevná | 61 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou, nachádzajúci sa
112,000 € 1836 €/m²
3 izbový byt | - | 80.63 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt v širšom centre mesta Spišská Nová Ves. Na
195,000 € 2418 €/m²
3 izbový byt | Cyrila a Metoda | 63 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 63 m² nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite
105,000 € 1667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinia | 1,287 m²
REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok pre váš budúci domov! Mgr. Tamara Krajňáková a ANOVIA REAL EST
64,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará Huta 115 | 29,443 m²
Na predaj: Pozemok v obci Stará Huta Ponúkame na predaj pozemok v obci Stará Huta so súpisným
3.7 € 0 €/m²
Priemyselná zóna | - | 133,667 m²
Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam
Cena dohodou
Záhrada | Smreková | 1,848 m²
VEĽKÝ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI KURIMA – 1848 m² PLNÝ MOŽNOSTÍ! Hľadáte miesto, kde si oddýchne
31,000 € 17 €/m²
Priemyselná zóna | - | 1,832 m²
Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.