Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"Historický poklad" v srdci Levoče – meštiansky dom na prestížnom Námestí Majstra Pavla

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 582 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj výnimočný historický meštiansky dom priamo

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Pekná chata v Trnave pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Chalupa, rekreačný domček | - | 66 m²

Predstavujeme Vám peknú, príjemnú chatu v záhradkárskej oblasti Trnava pri Laborci - miesto, kd

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava pri Laborci

64,500 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Klasov

Reality Klasov

Pozemok pre rodinné domy | Klasov | 685 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Klasov, vzdialenosť od Nitry 13 km

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klasov

76,000 € 111 €/m²

Veľkorysý pozemok so záhradnou chatkou v obci Ubľa

Reality Ubľa

Chalupa, rekreačný domček | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý pozemok v malebnej obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ubľa

43,000 € 956 €/m²

Slnečný 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 63.85 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chata s pozemkom 380 m2, Ilava-Lašteky

Reality Ilava

Chalupa, rekreačný domček | Lašteky | 16 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku situovanú v pokojnej lokalite Ilava – Lašteky, ideálnu na o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ilava

33,000 € 2063 €/m²

NA PREDAJ - 3-izbový byt priamo v meste Levoča.

Reality Levoča

3 izbový byt | Francisciho | 72 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v meste Levoča. Byt v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Levoča

Cena dohodou

Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach

Reality Jelšovce

Obchodné priestory | Hlavná | 268.7 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj Podnikateľský objekt nachádzajúci sa v obci Jelšovce, len

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Jelšovce

257,000 € 956 €/m²

Rodinný dom v pokojnej lokalite mesta Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | - | 300 m²

tichá lokalita pri jazierku Baňa, obklopená zeleňou súčasťou radovej zástavby domov po čia

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Michalovce

259,000 € 863 €/m²

5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 3577 m2

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 160 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5i rodinný dom s veľkým p

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

112,000 € 700 €/m²

Investičný pozemok Beladice

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,378 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci B

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

255,000 € 40 €/m²

Na predaj pozemok určený na priemyselno - potravinársku výrobu

Reality Veľké Úľany

Priemyselná zóna | Veľké Úľany | 19,992 m²

Koval Reality Vám ponúkajú v obci Veľké Úľany na predaj rovinatý pozemok v tvare L o rozlohe

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1,100,000 € 55 €/m²

Investičný pozemok Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa na Kyneku v Nitre. Poz

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

5-izbový rodinný dom v obci Ňárad

Reality Ňárad

Rodinný dom | Ňárad | 220 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ňárad

169,000 € 768 €/m²

Stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | - | 22,731 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké. Rozľahlý pozemok ideálny na výst

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

KOLLÁR REALITY ponúka na predaj pozemok v Novom Meste nad Váhom (1554 m2)

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Nové Mesto nad váhom | 1,554 m²

KOLLÁR REALITY ponúka na predaj pozemok v Novom Meste nad Váhom (1554 m2) Realitná kancelária

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

75,000 € 48 €/m²

NA PREDAJ _ 2 iz. vidiecky dom _ plne funkčný _ pozemok 1153 m² _ obec Martonyi

Reality Martonyi

Rodinný dom | Maďarsko | Martonyi | -

Objavte čaro pokojného vidieckeho života, kde sa čas spomaľuje a každý deň má inú vôňu. Táto ne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martonyi

34,500 € 575 €/m²

Rodinný dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 1286 €/m²

Polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou. skvelá investíc

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

990,000 € 990000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23063)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie