Rezervovaný - NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt 73,65 m2 kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Ladislava Novomeského | 73.65 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 iz. byt po kompletnej rekonštrukcii na ul. L

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3109 €/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt s loggiou, Tarča, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | - | 56 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

100,000 € 1786 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOČIAR - pekný pozemok na výstavbu RD s murovanou chatou Tichá lokalita

Reality Bočiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,119 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bočiar

169,000 € 80 €/m²

NOVÁ CENA-KAVEČANY chatky v peknom prostredí lokalita Chmeľníky

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Lovecká | 394 m²

MH Real Vám ponúka miesto na relax, oddych v chatovej oblasti Kavečany - Chmeľníky. Chatky s r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 76 €/m²

Výrobný areál s administratívou – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | - | 3,900 m²

F-one reality ponúka na predaj udržiavaný výrobný areál s kompletným zázemím, situovaný v pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

2,000,000 € 513 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Rodinný dom v obci Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | - | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s veľkým potenciálom, kde budete mať prírodu doslova na dosah ruky? Mám

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hažín

129,900 € 1083 €/m²

Záhradka v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 325 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu, udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovcia

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

30,900 € 95 €/m²

PREDAJ - pozemok v obci Stará Huta - NOVÁ CENA

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | Stará Huta 115 | 29,443 m²

Na predaj: Pozemok v obci Stará Huta Ponúkame na predaj pozemok v obci Stará Huta so súpisným

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

3.7 € 0 €/m²

Predaj pozemkov s projektami pre stavebné povolenia v meste Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Kltipoch | 891 m²

Spoločnosť Solídne bývanie prináša na predaj 3 parcely(aj jednotlivo) určené na výstavbu Rodinn

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

72,000 € 81 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) - dohoda

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detva

63,000 € 39 €/m²

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný dom na pozemku 2000m2 | Komjáti

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný rodinný dom s úžitkovou plochou 20

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Komjáti

167,000 € 835 €/m²

Predaj - priestranný rodinný dom - Diviaky TT

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Tehelná | 130 m²

Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

154,000 € 1185 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite | Chorváty

Reality Chorváty

Rodinný dom | - | 80 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorváty

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Chorváty

94,000 € 1175 €/m²

19á pozemok na výstavbu RD, 17m šírka, Nižný Klátov, Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

164,000 €

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more v exkluzívnom 5* hoteli v meste Batumi

Reality Gruzínsko

1 izbový byt | Gruzínsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnom hoteli s bazénom, pár metrov od mora, v proj

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

110,000 € 3667 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 555 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

200,000 € 2000 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Predaj 3 izbový byt v Čereňanoch ulica Balovská 101/29

Reality Čereňany

Rodinný dom | Balovská | 98.8 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný tehlový dom v malebnej obci Čereňa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulná chalúpka v malebnej obci na úpätí pohoria Vtáčnik

Reality Klátova Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | 215 | 58 m²

Tento šikovný domček si majiteľ počas rokov pretvoril na úžasnú chalúpku. Postupne vymenil okná

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klátova Nová Ves

75,000 € 1293 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Upresniť hľadanie