Na predaj pozemok určený na priemyselno - potravinársku výrobu

Reality Veľké Úľany

Priemyselná zóna | Veľké Úľany | 19,992 m²

Koval Reality Vám ponúkajú v obci Veľké Úľany na predaj rovinatý pozemok v tvare L o rozlohe

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1,100,000 € 55 €/m²

Na predaj: Rekreačné pozemky v krásnom prostredí pod Veľkou Javorinou a v Malých Karpatoch

Reality Lubina

Rekreačný pozemok | - | 100,000 m²

Na predaj: Rekreačné pozemky v krásnom prostredí pod Veľkou Javorinou a v Malých Karpatoch Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | - | 22,731 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké. Rozľahlý pozemok ideálny na výst

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

KOLLÁR REALITY ponúka na predaj pozemok v Novom Meste nad Váhom (1554 m2)

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Nové Mesto nad váhom | 1,554 m²

KOLLÁR REALITY ponúka na predaj pozemok v Novom Meste nad Váhom (1554 m2) Realitná kancelária

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

75,000 € 48 €/m²

Rodinný dom / chalupa - Tvrdošovce - Nové Zámky

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Bratislavská cesta | 120 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj vidiecky dom v centre obce Tvrdošovce. Dom stojí na čistom

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

50,000 € 492 €/m²

3-izbový byt v centre Nitry - Staré Mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrová | 68 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Nitre, v centre na Štúrovej ulici. Bytový d

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2441 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave pár krokov od námestia – Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 220 m²

Výnimočná nehnuteľnosť v srdci Nového Mesta nad Váhom – dva domy, absolútne centrum, široké mož

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

Stavebný pozemok v obci Slažany

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Slažany | 2,701 m²

Predaj stavebného pozemku – Slažany. Ponuka: Koval Reality vám ponúkajú na predaj rozsiahly st

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

65 €/m2 65 €/m2

Stavebný pozemok - polyfunkcia - centrum mesta Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok so základovou doskou v obci Majcichov

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Majcichov | 380 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj pozemok so základovou doskou nachádzajúci sa v obci Ma

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

105,000 € 276 €/m²

Záhrada v Horných Krškanoch - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Na Hlinách | 392 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečnú záhradku v Nitre, v príjemnom a zelenom prostredí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

19,000 € 48 €/m²

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zrub v Červenom Kláštore - Pieniny

Reality Lechnica

Rodinný dom | Lechnica | 500 m²

CentrumReal exkluzívne ponúka na predaj krásnu zrubovú chatu v malebnom prostredí Červeného Klá

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lechnica

Cena dohodou

4 izbový rodinný dom - Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Párovce, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečný 3-izbový byt v Nitre, Párovská ulica. Hľadáte býv

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný rodinný dom - Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 800 €/m²

3i byty s balkónom a parkovaním, Zelené údolie, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 74.3 m²

Ponúkame na predaj posledné voľné 3 izbové byty s balkónom (alebo balkónom a terasou) a s vnúto

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

204,000 € 2670 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinné domy, obec Danišovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Danišovce

Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²

Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Danišovce

239,000 € 2383 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulná vidiecka chalupa obklopená prírodou na predaj

Reality Ordzovany

Vidiecky dom | Hlavna 10 | 110 m²

Hľadáte miesto, kde uniknete ruchu mesta a nájdete skutočný pokoj? Ponúkame vám na predaj túto

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ordzovany

Cena dohodou

Rodinný dom vhodný na podnikateľské účely, Sobrance

Reality Sobrance

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Michalovskej ulici v Sobranciach, ktorý je vďaka svojej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sobrance

85,000 € 850 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sympatický 3,5 izbový byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sereď

148,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ - Rodinný dom v Dvorníkoch

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 184 m²

*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v Dvorníkoch. Dom preš

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

139,900 € 760 €/m²

EXKLUZÍVNE novostavby bytov s terasou, parkovaním, Novoveská Huta, okr. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 70 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavby bytov v Novoveskej Hute, okres Spišská Nová Ves. Bytov

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie