1 izbový byt - Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28.77 m²

Predstavujeme vám unikátnu príležitosť vlastniť 1-izbový byt v Liptovskom Hrádku. Byt v tehlovo

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

100,000 € 3476 €/m²

Samostatný rodinný dom 114 m2, v štandarde s kuchyňou, novostavba 2025

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Jamník | 134 m²

Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

290,000 € 2164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,588 € 2856 €/m²

VÝHODNÁ PONUKA - RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ZEMPLÍNSKEJ TEPLICI

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 175 m²

Ak hľadáte dom, ktorý môžete prispôsobiť svojim predstavám a zároveň byť blízko Košíc, tento p

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

90,000 € 571 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu len 10km od mesta Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Palárikovo | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Palárikovo len 10 km od mesta Šurany a 10

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurany

219,000 € 2305 €/m²

PREDÁM APARTMÁN S BALKÓNOM 200m OD KÚPALISKA PODHÁJSKA

Reality Podhájska

2 izbový byt | Svätuša | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený apartmán s balkónom v obci Podhájska hneď vedľa termálneho kúp

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Podhájska

94,990 € 2375 €/m²

Investičný pozemok 3090 m2, Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Podzáhradná | 3,090 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj rozsiahly investičný pozemok s výmerou 3090 m². Tento po

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Tomášov

309,000 € 100 €/m²

Orná pôda 3481 m2 pri hlavnej ceste, Jablonica

Reality Jablonica

Orná pôda | 3,481 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 3481 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v k

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Jablonica

8,500 € 2 €/m²

CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

Stavebný pozemok 3000 m², Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 2,985 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolina, ktorá je známa svo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Info v RK

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

REZERVOVANÝ - AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

Štýlová chata v pokojnom prostredí – Poproč

Reality Poproč

Chata, drevenica, zrub | Poproč - Rúfus baňa | 80 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť rekreačnú nehnuteľnosť situovanú v nádhernom a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Poproč

93,000 € 1163 €/m²

Orná pôda 633 m2, Horné Dubové

Reality Horné Dubové

Orná pôda | 633 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 633 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území obce

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Horné Dubové

19,000 € 30 €/m²

AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

AARK: Garsónka s parkovacím miestom, Železničná, Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Garsónka | Železničná | 19 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 - benedik@aark.sk V zastúpení kl

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

93,900 € 4942 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Stav. pozemok 2999 m2; Mlynica; 269 000 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | IBV Slnečná | 2,999 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

269,000 € 90 €/m²

ZĽAVA: Nebytový priestor 13m2; Rudlovská cesta - BB; 8.100 €

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Rudlovská cesta | 13 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový priestor - sklad, pivnica v budove s pol

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

8,100 € 623 €/m²

PREDAJ:STAV.POZEMOK S IS; 747 m2; Poprad - Mlynica; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 747 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s inžinierskymi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 179 €/m²

PREDAJ: STAV.POZEMOK S IS; 699 m2; Poprad - Mlynica; 135.000€

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 699 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

135,000 € 193 €/m²

PREDAJ: RD inv. príležitosť Bystrá; 632 m2 pozemok; 252.700€

Reality Bystrá

Rodinný dom | Bystrá | 115 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bystrá

252,700 € 2197 €/m²

PREDAJ: Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti starej Rajky – dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte pokojné bývanie v osvedčenej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj novos

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2663 €/m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom (94 m²) v centre Rajky – dokončenie do štandardu na kľúč

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu, situovanú v pokojnej ulici p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Predaj: Novostavby rodinných domov – Harmony Homes Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj moderné novostavby rodinných domov v projekte Harmony Homes v obci Bezenye.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2222 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie