Dúbravka 2-izbový, kompletne zrekonštruovaný, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok na predaj - Lokalita - Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Staničná 114/31 | 478 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj Pozemok v obci Mokrance:

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

130,000 €/m2 130000 €/m2

Exkluzívna novostavba, lokalita, špičková kvalita, 9 apartmánov s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Exkluzívna novostavba v Zatone – Len 100 metrov od mora! Inteligentné domy, panoramatické výhľ

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

387,000 € 4500 €/m²

Chorvátsko -ostrov Vir - Na predaj útulný kompletne zariadený apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj útulný prízemný apartmán na obľúbenom ostrove Vir, pripra

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

239,000 € 4268 €/m²

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Predaj parkovacie státie križovatka Miletičova - Košická

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 23 m²

Exkluzívna ponuka predaja s možnosťou odpočtu DPH. parkovacie státia 23m2, nachádzajúce sa na r

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Krásny stavebný pozemok v obci Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,428 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej obci Trnava pri Laborci. Pozemok

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

104,900 € 43 €/m²

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v okrajovej časti mesta Michalovce. Postavte si svoj nový dom v

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

Cena dohodou

NA P R E D A J POZEMOK V JAROVCIACH NA TRNKOVEJ ULICI

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 963 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK v Jarovciach , na Trnkovej ulici. Pozemok je určený na výstavbu rod

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Predaj - Vidiecky dom, Chalupa k.ú. Borský Svätý Jur, Tomky - EXPISreal

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Tomky | 60 m²

Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

99,000 € 1650 €/m²

Chorvátsko - Luxusná novostavba vily s bazénom a nerušeným výhľadom na more blízko pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

EXKLUZÍVNA VILA S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MORE A BAZÉNOM - PRIVLAKA, CHORVÁTSKO ☀️ PONUKA OD

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj

950,000 € 3778 €/m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m²) so strešnou terasou na ostrove Vir!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

250,000 € 3125 €/m²

Exkluzívne len u nás v ponuke novostavba zrubu v srdci Liptova

Reality Ižipovce

Chata, drevenica, zrub | Ižipovce | 210 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok liptovskej prírody. Tento mode

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

450,000 € 2143 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Chorvátsko ,ostrov Vir - Na predaj prízemný apartmán s terasou len 150 m od mora!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán na prízemí s čistou obytnou p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 3022 €/m²

Predaj novostavba rodinný dom Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | - | 202 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom 10 minút od Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

Chorvátsko - Apartmán na ostrove Vir – ideálny pre dovolenku aj bývanie!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj skvelý apartmán s rozlohou 50,82 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 3148 €/m²

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada 82m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt (56,4m2)+záhradka (50m2) Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

2 izbový byt | - | 56.4 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 2-izbový bezbariérový tehlový byt (56,4m2) so

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

128,208 € 2273 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2448 €/m²

Odstúpenie prevádzky KADERNÍCTVA_historické centrum Starého Mesta_Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 47 m²

"VAŠA KADERNÍCKA ŠANCA: ZARIADENÝ SALÓN PRIPRAVENÝ NA ŠTART!" * FUNKČNÝ SALÓN NA KĽÚČ * VÁŠ NOV

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

14,300 € 304 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie