AARK: 2 izbový apartmán, Starý Smokovec - RV apartmány Smokovec

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Starý Smokovec | 45.55 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

325,000 € 7135 €/m²

Stavebný pozemok 3000 m², Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 2,985 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v krásnej obci Zázrivá - časť Dolina, ktorá je známa svo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Info v RK

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

AARK: Garsónka s parkovacím miestom, Železničná, Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Garsónka | Železničná | 19 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 - benedik@aark.sk V zastúpení kl

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

93,900 € 4942 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu len 10km od mesta Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Palárikovo | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Palárikovo len 10 km od mesta Šurany a 10

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Šurany

219,000 € 2305 €/m²

Investičný pozemok 3090 m2, Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Podzáhradná | 3,090 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj rozsiahly investičný pozemok s výmerou 3090 m². Tento po

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Tomášov

309,000 € 100 €/m²

CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

Orná pôda 3481 m2 pri hlavnej ceste, Jablonica

Reality Jablonica

Orná pôda | 3,481 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s výmerou 3481 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v k

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Jablonica

8,500 € 2 €/m²

PREDÁM APARTMÁN S BALKÓNOM 200m OD KÚPALISKA PODHÁJSKA

Reality Podhájska

2 izbový byt | Svätuša | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený apartmán s balkónom v obci Podhájska hneď vedľa termálneho kúp

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Podhájska

94,990 € 2375 €/m²

PREDAJ: STAV.POZEMOK S IS; 699 m2; Poprad - Mlynica; 135.000€

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 699 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s inžinierskymi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

135,000 € 193 €/m²

EXKLUZÍVNE | MODERNÉ 3-PODLAŽNÉ DOMY S TERASOU A GARÁŽOU

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 196.98 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 3-podlažné rodinné domy, ktoré spájajú modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE | Dizajnový 2-izbový byt s terasou, garážou a nízkymi nákladmi

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 56 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe, ktorý spája modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Predaj nadrozmerného 3 izbového bytu v Martine-Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Štvrť Čajkovského | 82 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný trojizbový byt o vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2183 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Ležiachov, 1940m2

Reality Ležiachov

Pozemok pre rodinné domy | 1,940 m²

Na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením – Ležiachov, okres Martin Ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ležiachov

92,000 € 47 €/m²

Na predaj rodinný dom v Sučanoch

Reality Sučany

Rodinný dom | 115 m²

Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sučany

Cena dohodou

Exkluzívna vila so súkromím len pár minút od centra Zvolena

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 186 m²

EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zvolen

599,990 € 3226 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Rezervované -samostatný RD s garážou pri centre mesta

Reality Senec

Rodinný dom | 120 m²

Ak hľadáte príjemný samostatný RD s garážou v centre Senca, tak tu je ponuka : len 3 min. pešo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Senec

285,000 € 2375 €/m²

PREDANÉ: Chata v Bratislave pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň - Záhon | 18 m²

NA PREDAJ: chata v lokalite Bratislava - Zlaté piesky s výmerou pozemku 322 m2 a stavebným povo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 7222 €/m²

REZERVOVANÝ - MODERNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA POVAŽSKEJ ULICI, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

Malý byt, veľký komfort – presvedčte sa sami o príjemnom bývaní. EQUILIBRIO real v spoluprá

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 5000 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Na predaj pozemok - 9225 m2 v obci Zliechov, okr. Ilava

Reality Zliechov

Lúka, pasienok | Zliechov | 9,225 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj vysporiadané pozemky v osobnom vlastníctve o celk

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

1.3 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (768)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie