PREDAJ: 4-izbový rodinný dom (94 m²) v centre Rajky – dokončenie do štandardu na kľúč

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu, situovanú v pokojnej ulici p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Predaj: Novostavby rodinných domov – Harmony Homes Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj moderné novostavby rodinných domov v projekte Harmony Homes v obci Bezenye.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2222 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Novostavba 1 izbový byt s terasou 49 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,200 € 2427 €/m²

Predaj Vysoké Tatry - 2 izbový apartmán 60 m2 s veľkou zasklenou terasou.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²

TOP – CITY vo Vysokých Tatrách – Horný Smokovec, (3 km od Starého Smokovca a 7 km od Popradu a

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

184,000 € 2733 €/m²

Novostavba - 4 izbový, samostatne stojaci bungalov blízko Bratislavy

Reality Báč

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Báč

280,000 € 2800 €/m²

Rekreačný pozemok Papradno

Reality Papradno

Rekreačný pozemok | Papradno | 2,831 m²

Predáme mierne svahovitý rekreačný pozemok v Papradne. Nachádza sa neďaleko Koliby Papradno

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na peknom pozemku v Zdobe (Sady nad Torysou)

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | 133 m²

Pozemok 778 m² • Úžitková plocha 133 m² • Cena: 170 000 € Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

170,000 € 1278 €/m²

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 4 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 125m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 125 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

425,500 € 3404 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj veľkometrážneho 6 izb. rodinného domu s bazénom v centre Rovinky

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatných stojaci 6-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rovinka

519,900 € 1575 €/m²

Zabehnutá Gastro prevádzka + budova pod hodnotou (196 000 €)

Reality Vlkanová

Reštauračné priestory | Vlkanovská | 223 m²

GERONIMO – ZABEHNUTÁ PREVÁDZKA NA PREDAJ Kompletný gastro biznis + nehnuteľnosť

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

196,000 € 879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena dohodou

Chorvátsko, pekný 2 izbový apartmán.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj je dvojizbový apartmán nachádzajúci sa v tichej časti ostrova Vir. Apart

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj

139,000 € 3233 €/m²

Rezervované! Rodinný dom Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | 918 m²

Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

74,000 € 81 €/m²

2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Nie každý byt v pôvodnom stave ponúka dobrý základ na rekonštrukciu. Tento 2-izbový tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,000 € 3241 €/m²

Predaj 3+1 byt Kežmarok s balkónom ,66 m2.

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Lanškrounska | 66 m²

TOP – CITY EXLUZIVNE v Kežmarku na ul. Lanškrounska, ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

149,900 € 2271 €/m²

Na predaj orná pôda 1154 m2 v obci Zliechov, okr. Ilava

Reality Zliechov

Orná pôda | Zliechov | 1,154 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj dva pozemky v osobnom vlastníctve o výmere 1154 m

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

6.7 €/m2 7 €/m2

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT SKVELÝ NA INVESTÍCIU | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 39 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj 1 izbový byt skvelý ako investičná príležitosť na vy

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Menší dom s veľkou dušou a panorámou – Füzérradvány

Reality Füzérradvány

Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | x

Sú miesta, ktoré si ťa získajú okamžite… Ticho, PRÍRODA, výhľady a autentická atmosféra, ktorú

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Füzérradvány

122,000 € 1743 €/m²

Výnimočné bývanie vo Füzérradvány s výhľadom na kaštieľ

Reality Füzérradvány

Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | -

Predstav si ráno s výhľadom na historický Károlyi kaštieľ, ticho, čistý vzduch a absolútny poko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Füzérradvány

122,000 € 1356 €/m²

Pozemok s budovou – Hidasnémeti, 25 minút do Košíc

Reality Hidasnémeti

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hidasnémeti | vvv

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 471 m² nachádzajúci sa v obci Hidasnémeti (Maďarsko), len 2

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hidasnémeti

25,000 € 53 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie